2737
2734
عنوان

مامانم پول سیسمونیو نداره

605 بازدید | 56 پست

بچه ها مامانم پول سیسمونیو نداره یعنی از یکی طلبکاره طرف پولشو نمیده هی امروزو فردا میکنه حالا من ماه هشتمم چند وقت دیگه بچم به دنیا میاد... هنوز فقط یه چند تیکشو گرفتیم بقیش مونده....حالا من بهش گفتم که من یکم پول دارم بیا بریم سیسمونیو بخر بعد هروقت طرف پولتونو داد بهم بدید..‌اونم گفت بزار به بابات بگم بعد ....حالا من خودم که پول نداشتم میخوام پلاک زنجیر که مادرشوهرم سره پاگشام بهم دادو بفروشم بریم سیسمونیو بخریم ولی به مامانم نگفتم چون بدونه نمیذاره شوهرمم خبر نداره میخوام یروز قایمکی برم بفروشمش بنظرتون اینکارو کنم یا نه؟ اخه اگه سیسمونیم نگیرم مادرشوهرم اینا کلی تیکه کنایه بارم میکنن

اره بکن چه اشکالی داره طلاهم پس انداز واسه روز مباداس

دیگه درقبال بچتون خودتونم مسئولید برو بخرحتما

خدای من رفیقمه تنها غمخوارمه ارامشمو مدیون حضور پررنگشم ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اینم بگم شوهرم سختگیره زیاد تنهایی جایی نمیذاره برم اونم باید قبلش ازش اجازه بگیرم میترسم برم تا بازار پلاک زنجیرمو بفروشم یکی منو ببینه بهش بگه قشقرق بپا کنه چرا رفتی تا بازارو بمن چیزی نگفتی 

واقعا حرف مادرشوهر مهمه؟چرابرای من مهم نیست اصلا🙄

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2738

بعد شوهرت نمیگه زنجیر پلاکت کو؟

خوش بحالت واسه پا گشا زنجیر پلاک دادن.به من یه دست استکان دادن😂

سیسمونی وظیفه مادرا نیست.یه لطفه که میکنه وقتی نداره شما بگیر بگو مادرم گرفته.اینکه میگی بعدا بهت پولشو بده واقعا واسم عجیبه

وظیفه خانوادت نیست سیسمونی بخرن طلا هم پس اندازه کاری بکن که لذت و آرامش داشته باشی من بودم حتما میفروختم و به کسی هم نمیگفتم

خدایا تو بساز...خودت بسازی قشنگ تره❤🤩🙃🙏

بنظرم رسم خیلی مسخره ایه 

شمام جلو کسی سرافکنده نمیشی این وظیفه نیست لطفه چراالکی بنده خداخانواده رو تو دردسر بندازی 

بنظرم طلا واسه همینجور موقهاست دیگه

برو چیزای ضروریش روبخر

به خودتو مامانتم فشار نیار

من باشم میفروشم شاید خیلی ضرر کنم ولی از خورد شدن مادرمو و خودم جلوگیزی میکنم و غرورم حفظ میشه.البته راست گفتن اگر شخص معتمدی هست قرض بگیر بعذ که مامانتون داد پس بدین ولی اگرم نشد بفروشش.عزیزم برو سیسمونی آقا بزرگ ارزونه.

2706