2726
عنوان

کیا خونشون خیلی کوچیکه و چطور چیدمان انجام دادن

| مشاهده متن کامل بحث + 6593 بازدید | 100 پست
از دیوار دل خوشی ندارم دزد زیاد داره 😣😣😣

من دادم سمسار

سرویس خواب و مبلا و جلو مبلی وعسلیا یه فرش ۱۲متری بوفه و میز بار و دادم۷۵۰

مبلم نوی نو یکسال گرفته بودم

اونموقع شوهرم تولیدیشو داشت محکم و شیک بودن خداییش ولی خب جاشو نداشتم

ولی از دیوار زیاد خرید فروش میکنیم ما

خداروشکر تا حالا اتفاقی نیوفتاده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دادم سمسار سرویس خواب و مبلا و جلو مبلی وعسلیا یه فرش ۱۲متری بوفه و میز بار و دادم۷۵۰ مبلم نوی ...

من ی تلوزیون سفارش دادم مال ی خونواده بود زنگید گف پول بفرس ماهم ۳۰۰فرستادیم فوری خطشو خاموش کرد 

منوعشقم
من ی تلوزیون سفارش دادم مال ی خونواده بود زنگید گف پول بفرس ماهم ۳۰۰فرستادیم فوری خطشو خاموش کرد&nbs ...

نه اصلا قبل خرید که نباید پول داد

ما میریم میبینیم اگه دوس داشتیم پول میدیم

یا برا چیزایی که خودمون فروختیمم بازم طرف اومده دیده اگه خوشش اومده پول داده همون لحظه برده وسیله رو

2728

ی روز کامل خودتو شوهرت وقت بذارید و جابجا کنید. خود چیدمان درست درمیاد. برا اینک خیلی اذیت نشید هم میتونید اینکارو کنید. تو ی برگه معماریه فضای داخل خونتون و با متراژی ک داره بکشید(متراژو بنویسید) و وسایلو با اسمشون هر چی ک میخایید بچینید رو توی اون نقشه بکشید(متراژ وسایلم بنویسید) . ببینید بهترین چیدمان کدومه

لایک نکنید اه

منم خونم کوچیکه،فقط باید وسیله کم داشته باشی،من مبلاموفروختم تی وی زدم دیوار خونه خلوت شد،اتاقم9متره3تا کمدگذاشتم دگ هیچ وسیله اضافی نداره،حتی یه قاشق اضافی نگه نمدارم همه انباری،همونقدر ک خونه دارم یکم بیشتر زیرزمین دارم ک انباریمه

روی دیواردل خودبنویسیدخداهست 
سلام عزیزم چخبر خوبی؟ ببخش دستم‌ رو لغو دوستی خورد نمیدونم الان چجور باز درخواست بدم

سلام خوبی بذار من درخواست بدم 

خدایا شکرت که یه نی نی از بهشت بهم دادی 💗💗💗