2703
2553
عنوان

کیا خونشون خیلی کوچیکه و چطور چیدمان انجام دادن

| مشاهده متن کامل بحث + 6588 بازدید | 100 پست
بنظر من اون تابلوهای روی دیوار رو جمع کن خیلی شلخته است،اون میز گرد هم جمع کن ،مبلت رو کنج بچین

راه نمیده مبلم کنج جاش بجای بخاریه  

خدایا شکرت که یه نی نی از بهشت بهم دادی 💗💗💗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مال منم ۶۰ متره ولی خوش نقشه نیست اصلا تخت پسرم و بامیز غذاخوریم گذاشتم انباری ولی احتمالا بازم میز غذاخوریمو بیارم بچینم اصلا دلم اروم نیست اونا انباری موندن

يه جوري باادم رفتارنكنين كه اگه بلايي سرتون اومد دلمون خنك شه !  تاوقتی باکفش کسی راه نرفتین راه رفتنشو قضاوت نکنین   
2720

فکرشو بکن کمد دیواریم مثل اتاقه یه دره وامیکنی مربع توش کمدمو با صندوقچه تختمو گذاشتم 

يه جوري باادم رفتارنكنين كه اگه بلايي سرتون اومد دلمون خنك شه !  تاوقتی باکفش کسی راه نرفتین راه رفتنشو قضاوت نکنین   
مال منم ۶۰ متره ولی خوش نقشه نیست اصلا تخت پسرم و بامیز غذاخوریم گذاشتم انباری ولی احتمالا بازم میز ...

حیفه دیگ تو انبار خاک میخورن خراب میشن

لطفا برا نی نی دار شدنم صلوات بفرستین مهربونا🥰😘
حیفه دیگ تو انبار خاک میخورن خراب میشن

بیشتر برای تخت پسرم دلم کبابه طفلی بچم یک سالم نشد ازش استفاده کردنش من قبلا یک سال و نیم مستاجر بودم به لطف مادرشوهرسلیطم اونجا باز تونستم بچینمش بااینکه ۵۰ متربود اونجا ولی اینجا اتاق خوابش داغونه

2714
کاش منم یه 45متری داشتم که مال خودم بود ده سال مستاجربم  البته به لطف خدا یه 75متری پیش خرید ک ...

انشاالله که میتونی برا منم دعا کن بخرم 

خدایا شکرت که یه نی نی از بهشت بهم دادی 💗💗💗

منم ۵۰ متره

تی وی رو زدم رو دیوار

سرویس خواب و یه فرش و بوفه و میز بار و مبلا و ....کلی چیزای دیگه رو دادم رفت

یه دست مبل قدیمی از دیوار گرفتم ۹نفرست ولی خیلی کم جا میگیرن

میخوام روکششو عوض کنم

هیچی گل وتزیینی ندارم

فقط یه ساعت رو دیواره

هرچی دیوارا خلوت تر باشه خونه بزرگتر نشون میده

اتاقم ۹متره تقریبا که تخت و کمد پسرم توشه یه فرش ۶متری هم انداختم توش

ولییییییییییییییی