2733
2734
عنوان

زندگی شمام همینجوریه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2889 بازدید | 164 پست

میگه دیدم ی چن وقت باهاش حرف نزدی بهش پیام دادم گناه داره گفتم خیریه باز کردی همرو میخاینجات بدی فکر کردی شکمم پو باشه یا پول داشته باشیم دیگه خیلی خوشبختم کردی ک رفتی سراغ نجات دادن یکی دیگع😞

ای زن که دلی پر از صفا داری از مرد وفا مجو مجو هرگز اومعنی عشق را نمی داند راز دل خود به او مگو هرگز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله حق باشماس من قسمت اولشو خوندم که میگه یبار خوبه یهو بد میشه واس این اینو گفتم

نه جملم سوالی بوده 😂منم ازت پرسیدم که زن داشته قبلا ؟؟منم کامل نخوندم 😘

خدایا داده ونداده ات راشکر
باور میکنید اختیار گوشیمم ندارم زود ازم میگیره شروع میکنه ب فوش دادن توی این دو ماه انقد زده تو گوشم ...

چون باهاش توو تل دوست شدی شک داره که بازم با کسی دوست نشی...شنیدی میگن کافر همه را به کیش خود پندارد چون خودش بعد از ازدواج بازم دوست بازیاش ادامه داره فک میکنه توهم همینطوری...من میگم اگه اون دختر ک میگه ابجیمه تنها دوس دخترشه خودت بهش پیام بده و بگو دیگه با شوهرم چت نکن و رابطتو قطع کن و بگو خراب کردن زندگی یک زن متاهل تاوان داره

2731
میترسم ازش عزیرم. میترسم منو بکشه. مدام میگه زندگیم رو ول کردم مدام تو سرم میزنه. برگردم شهرستان با ...

فقط بچهههه دارنشو خیلی سفت و سخت جلو گیری کن حالا ک نمیتونی برگردی

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد
عزیزم بی عدالتی موج میزنه دیروز بیمارستان کودکان بودم بچه ۸ساله داشت دیالیز میشد کل بدنش کبود بود ...

اگه شما خدا رو قبول نداری حداقل به دیگران هم اینوالقا نکنید 

شماکه ازشرایط زندگی من خبر ندارید؟!

مسلما منم بچم مریض بشه زمین و زمان رو بهم میدوزم تاخوب بشه 

دنیا محل امتحان وآزمایشه ان شاءالله بتونیم سربلند از پس امتحانات الهی بربیایم وتو شرایطی قرارنگیریم که وجوده خدارو منکر بشیم

نعوذبالله خدا برای امام حسین و فرزندانش تو کربلا خیلی بی عدالتی کرده ...

2738

ببین اینجا دنبال راه‎حل نگرد 

اینجا هیشکی کمکِ قابل توجهی نمیتونه بهت بکنه

یا بمون تو همون زندگی و بسوز وبساز 

یا مراجعه کن به یک مشاور حاذق تا کمکت کنه

یا شجاعت داشته باش و چشمت رو،روی حرفای مفت مردم ببند و طلاق بگیر و زندگیت رو از نو بساز.....

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
این چه طرز انتخاب کردن همسره اخه   تلگرام

همینو بگو

ماشاالله تو این دوره زمونه همه تکنولوژی رو ازبر هستن 

اما آموزش ندیدن که فضای مجازی جای شوهر و زن بیدا کردن نیست

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
2706