2410
2553
عنوان

زندگی شمام همینجوریه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2889 بازدید | 164 پست

همه مردا همینن وقتی ازدواج کردی دیگه خونه بابات نیستی که بهت خوش بگذره منم زندگیمو دوسال بخاطر بیخیالی ها و بعضی اخلاقای بده شوهرم جهنم کردم بعدش دیدم واقعا نمیشه زدم خودمو به بیخیالی و البته صبوریمو صد برابر کردم الان زندگیم خوبه با مردا کل بندازی کل تو میشکونن تو این جامعه ی مرد سالار ما

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

زن به مرد ۱۸سال بزرگتر شدی که دوست دخترشم بهت معرفی کرده 😦

اگه یه وقتی خوبه یه وقتی نه معتاد نباشه؟کامل بشه ویژگی های برترش

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد
2720
همه مردا همینن وقتی ازدواج کردی دیگه خونه بابات نیستی که بهت خوش بگذره منم زندگیمو دوسال بخاطر بیخیا ...

نخیر همه چاقو کش نیستن 

همه دوس دختر ندارن و...

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد
2714
فقط نگین طلاق نمیتونم برگردم شهرستان. اونجا همه فکر میکنن خوشبخت شدم همه میگفتن تو سختی کشیدی اخرش خ ...

دلیلی که دوس دختر گرفته و خیانتشو پنهان نمیکنه و انقد پرروهه چیه؟؟؟تو غر غرو و رو مخی و یا نیازهاشو رفع نمیکنی؟؟؟؟خداصبرت بده بنظرم برا ازدواجت زود بود اونم با کسی ک سنش دو برابر خودته

باور میکنید اختیار گوشیمم ندارم زود ازم میگیره شروع میکنه ب فوش دادن توی این دو ماه انقد زده تو گوشم ...

طلاق تو بگیر حیف جونیت نیست دختر 

متاسفانه شوهرت روانیه 

عضو گروه بنفش مانکن های زیبا. وزن شروع ۷۳،وزن هدف ۶۲. تاریخ شروع۹/۲۶ وزن فعلی۶۶😍

وقتی می بینین یه مردی قبلا ازدواج کرده طلاق گرفته خیلی محتاط باشین که ایا کیس مناسبی هست یا نه

تو ایران مردا تو طلاق خیلییی مقصر ترن تا زنا، یعنی خیلی بیشتر ها

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
دلیلی که دوس دختر گرفته و خیانتشو پنهان نمیکنه و انقد پرروهه چیه؟؟؟تو غر غرو و رو مخی و یا نیازهاشو ...

از قبل از من دوس دختر داشته ولی باهاش کات نکرده

ای زن که دلی پر از صفا داری از مرد وفا مجو مجو هرگز اومعنی عشق را نمی داند راز دل خود به او مگو هرگز
2706