1676
1605
عنوان

زندگی شمام همینجوریه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2712 بازدید | 164 پست

همه مردا همینن وقتی ازدواج کردی دیگه خونه بابات نیستی که بهت خوش بگذره منم زندگیمو دوسال بخاطر بیخیالی ها و بعضی اخلاقای بده شوهرم جهنم کردم بعدش دیدم واقعا نمیشه زدم خودمو به بیخیالی و البته صبوریمو صد برابر کردم الان زندگیم خوبه با مردا کل بندازی کل تو میشکونن تو این جامعه ی مرد سالار ما

زن به مرد ۱۸سال بزرگتر شدی که دوست دخترشم بهت معرفی کرده 😦

اگه یه وقتی خوبه یه وقتی نه معتاد نباشه؟کامل بشه ویژگی های برترش

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1522
همه مردا همینن وقتی ازدواج کردی دیگه خونه بابات نیستی که بهت خوش بگذره منم زندگیمو دوسال بخاطر بیخیا ...

نخیر همه چاقو کش نیستن 

همه دوس دختر ندارن و...

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد
فقط نگین طلاق نمیتونم برگردم شهرستان. اونجا همه فکر میکنن خوشبخت شدم همه میگفتن تو سختی کشیدی اخرش خ ...

دلیلی که دوس دختر گرفته و خیانتشو پنهان نمیکنه و انقد پرروهه چیه؟؟؟تو غر غرو و رو مخی و یا نیازهاشو رفع نمیکنی؟؟؟؟خداصبرت بده بنظرم برا ازدواجت زود بود اونم با کسی ک سنش دو برابر خودته

1665

وقتی می بینین یه مردی قبلا ازدواج کرده طلاق گرفته خیلی محتاط باشین که ایا کیس مناسبی هست یا نه

تو ایران مردا تو طلاق خیلییی مقصر ترن تا زنا، یعنی خیلی بیشتر ها

این دود سیه فام که از بام وطن خاست/ از ماست که بر ماست    وین شعله سوزان که برآمد ز چپ و راست/ از ماست که برماست   گر جان به لب ما رسد از غیر ننالیم، با کس نسگالیم/ از خویش بنالیم که جان سخن اینجاست، از ماست که برماست
دلیلی که دوس دختر گرفته و خیانتشو پنهان نمیکنه و انقد پرروهه چیه؟؟؟تو غر غرو و رو مخی و یا نیازهاشو ...

از قبل از من دوس دختر داشته ولی باهاش کات نکرده

ای زن که دلی پر از صفا داری از مرد وفا مجو مجو هرگز اومعنی عشق را نمی داند راز دل خود به او مگو هرگز

میگه دیدم ی چن وقت باهاش حرف نزدی بهش پیام دادم گناه داره گفتم خیریه باز کردی همرو میخاینجات بدی فکر کردی شکمم پو باشه یا پول داشته باشیم دیگه خیلی خوشبختم کردی ک رفتی سراغ نجات دادن یکی دیگع😞

ای زن که دلی پر از صفا داری از مرد وفا مجو مجو هرگز اومعنی عشق را نمی داند راز دل خود به او مگو هرگز
شوهرش مطلقه بوده 🤔

قبلا گفته تو تاپیک دیگه اش جدا شده انگار قبلا شوهرش

این دود سیه فام که از بام وطن خاست/ از ماست که بر ماست    وین شعله سوزان که برآمد ز چپ و راست/ از ماست که برماست   گر جان به لب ما رسد از غیر ننالیم، با کس نسگالیم/ از خویش بنالیم که جان سخن اینجاست، از ماست که برماست
بله حق باشماس من قسمت اولشو خوندم که میگه یبار خوبه یهو بد میشه واس این اینو گفتم

نه جملم سوالی بوده 😂منم ازت پرسیدم که زن داشته قبلا ؟؟منم کامل نخوندم 😘

خدایا داده ونداده ات راشکر
باور میکنید اختیار گوشیمم ندارم زود ازم میگیره شروع میکنه ب فوش دادن توی این دو ماه انقد زده تو گوشم ...

چون باهاش توو تل دوست شدی شک داره که بازم با کسی دوست نشی...شنیدی میگن کافر همه را به کیش خود پندارد چون خودش بعد از ازدواج بازم دوست بازیاش ادامه داره فک میکنه توهم همینطوری...من میگم اگه اون دختر ک میگه ابجیمه تنها دوس دخترشه خودت بهش پیام بده و بگو دیگه با شوهرم چت نکن و رابطتو قطع کن و بگو خراب کردن زندگی یک زن متاهل تاوان داره

1645