2737
2734

سلام

خودمو معرفي ميكنم من اسم مستعاره نيني سايتيم آنا هست

٢٧ سالمه

و عقد كردم

ده سال پيش يعني در سن ١٧ سالگي ميخواستم برم دانشگاه و يك نگاه تو اينه كردمو خداي من ٨٣ كيلو

با خودم گفتم وقتشه

و شروع ب گرفتن رژيم و ورزش كردم و به وزن ٥٨ رسيدم

و با نازو كرشمه وارده دانشگاه شدم😂😂😂

ازون زمان ده سال ميگذره 

من الان ٦٦ كيلوم و ميخوام دوباره استارت بزنم هرچند انگيزه ي ورزشي اون زمانو ندارم( هر كي داره برنده ي بي قيدو شرط اين ميدونه)

.

،

خيليا دوست دارن كم كم وزن كم كنن، خيلي خوبه افرين 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻اتفاقا شماها با اراده تر از ماهايين كه ميخوايم زود كم كنيم، پس برين رژيم خودتونو بگيرين و خواهشا نياين اينجا و از غيره اصولي بودن رژيم حرف بزنين

من ميخوام سريع كم كنمو هر كسم مثل منه ميتونه با من همراه بشه و هممونم بلديم راهيم هست به نام كم كم وزن كم كردن اصولي🤷🏻‍♀️.( پس خوااااهش كردم اين زير ضده حال بمون نزنين)

.

.

اين رژيم چيزي تو مايه هاي كالري شمارهبا يك تفاوت ، وارونه ي رژيم كالري شماره

.

در اين رژيم اول از همه شما طبع خودتونو بايد بشناسيد مثلا ادماي سرد مزاج بايد خوراكياي گرم تو رژيم بگنجونن تا سريع تر لاغر بشن

.

.

.

دوم، وقتي ميگم وارونه يعني من يك هفته روزي ١٥٠ تا ٥٠٠ كالري مصرف ميكردم و ميگفتم آنا فقط تا جمعه طاقت بيار

و جمعه ١٥٠٠ تا ٢٠٠٠ كالري مصرف ميكردم

دليلش: 

اولا ادماي شكمو نياز به جايزه هاي خوراكي شكلم دارن😁

.

دوم اين كه بدن بعد از يك مدت چون فكر ميكنه شما در شرايط سختي قرار گرفتينو دارين از گشنگي جان ب جان افرين تسليم ميكنيد ، مياد جوري برنامه ميريزه كه به شما كمك كنه( اخي حيوونكي) يعني وزنو استوپ ميكنه و تا جاي ممكن كمترييين كالريو ميسوزونه و از هرچيزي ك بخورين بيشترين كالري ممكنو بر ميداره و ذخيره ميكنه

پس ما  تا ب جايي رسيديم ك فهميديم بدنمون فكر ميكنه ما تو جنگلاي آنگولاي افريقا گير افتاديم، يه صبحونه نهاره خوشمزه مهمونش كنيم تا به اشتباهش پي ببره

.

.

من پيش ميومد ده روز رژيم ميگرفتم ٣٠٠ كالري و يك روز ميخوردم(با اراده بودم)

.

.

اون زمانا خيلييي ورزش ميكردم تو خونه دراز نشستو ازين قبيل ورزشا ك اتاقم بو سگ مرده ميگرفت از بس عرق ميريختم ، الان واقعا سختمه ولي كمي تلاش ميكنم

.

كالريارو ميتونيد با اپ هايي مثل كرفس اندازه بگيرين

.

.

از يبوست قافل نشيد ميتونه باعث بشه وزنتون تكون نخوره و بدنتون باد كنه هميشه جوري برنامه بپينيد كه شكمتون كار كنه

.

.

به دو گروه تقسيم ميشيم 

گروه پيش رو ها( هر ده روز يك بار به بدن شوك هزار تا دو هزار كالريو ميدن)

گروه معقول ها( هر هفت روز اين كارو ميكنن)

جمعه ها روزه معقول هاست

دو شنبه ها روزه پيش رو ها

بيايد عذاهايي ك خوردين و تحربياتتونو هر روز ب اشتراك بزارين

.

.

.

اگر يك روز رژيمو شكستيد نا اميد نشيد ميتونيد در عوض يك روز روزه شوك دادن به بدنتونو عقب بمدازين و ديرتر هزار تا دو هزار كالريو بخورين+سه ساعت رقص براي جبران😁

.

زمان رقصيدن رژ بزنيد و جلو اينه برقصين و خودتونو دوست داشته باشين چون به موقه شروع كردين

.

.

ما ك رفتيم براي شروع 

خدايا به اميده تو

براي خوابوندن پوزه خواهر شوهرو جاريو دختر خاله و ...😂😂😂😂شوخي كردم🤨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عالی بود

فقط من باردارم😭😭😭😭

میخاستم با شما شروع کنم دهههههه

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2738
الان برا چی بهتر😓 اینجوری که نمیدونم چیکار کنم 

دم خونتون مرکز بهداشت ندارید؟ 

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2706