2737
2734
عنوان

من دارم طلاق میگیرم تورو قران یه لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 623 بازدید | 32 پست

اره عزیزم تا هفت سالگی باید پیش مادر باشن البته اگ بتونی خرجشونو بدی و صلاحیت داشته باشی...

هنوزم قشنگ ترین چشما واسه مامانمه :) واسه سلامتیش صلوات... دعاکنید همه مستاجرا خونه دار شن مرسی :)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر هفت سال پسر دو سال

خیر هردو تا 7سالگی حضانتش بامادره

ماماناچه حسی دارید وقتی بچه توشکمتون تکون میخوره باتصورشم قلبم میریزه موهای تنم سیخ میشه دیگه صبرم تموم شده گذشت اون جونیم بچگیم خوشگلیم شدم یه زن بالغ و پخته که هنوز هیچکس بهش نگفته مامان.منم دیگه خسته شدم بعضی شبا برا خودم رویامیبافم خودموحامله تصور میکنم وای که چه حس خوبیه دکترا جوابمون کردن گفتن فقط جنین اهدایی شوهرم دیگه ازسرش افتاده میگه دیگه حس بچه نداره خسته شدم از بس برای بچه خواهر و برادر و خواهرشوهر مادری کردم و خودم یواشکی مادرشون تصور کردم که چه حسی دارم اگه بچم باشه از عمق وجودم براشون مادری کردم ولی اونابه من نمیگن مامان.اونا بعدازچندساعت منو پس میزنن و میگن مامانمومیخام اونجاست که میفهمم من چقدرتنهام چقدر بی کس.راستی اگه بمیرم کی میفهمه من نیستم حسرت خیلی چیزاموند رودلم برای منم بادلای پاکتون دعا کنید تا خدا معجزشو نشونم بده😢😢
2728
دختر هفت سال پسر دو سال

نه هردو تا 7 سال . بعد دختر میره پیش پدر تا 9 سالگی که خودش تعیین کنه کیو میخواد و پسر هم تا 15 سالگی 

زیرکانه ترین راه برای تسلط بر هر جامعه تحقیر و محدود کردن زنان آن جامعه است زیرا زنان اسیر دیگر قادر نخواهند بود انسانهایی آگاه و آزادیخواه پرورش دهند . سیمون دوبوار
بچه ها اخرش برای باباشونن. تف به این قانون. 

اذیتهاشون که تا هفت سالگی تموم شد قانون تقدیم پدرشون میکنه،قانونی که توسط مردا تصویب شده باشه از این بهتر که نمیشه..

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭
2738

تا 7 سالگی اولویت حضانت با مادره. و بعد از 7 سالگی با پدر. دختر بعد از 9 سالگی و پسر بعد از 15 سالگی خودشون انتخاب میکنن که با کدوم یکی از والدین زندگی کنن. 

❤الله♥️🌺خدایا سختی ها با تو آسان میشود، ای بهترین رفیق روزهای سخت🌺

استارتر جان با توجه به اینکه دو تا بچه داری منطقی فکر کن. الان عصبانی و زخم خورده ای با عجله کار نکن خیانت وحشتناکه ولی اگر پشیمون شه شاید دیگه تکرار نکنه. به نظرم حتما مشاور برین شاید واقعا خبط کرده و دیگه تکرار نکنه

2706