1600
1605

خواص هل سبز در طب سنتی

کلیک کنید

1522
1432

بله تا 7 سال با شما هستن و نفقه با پدرشون 

ولی ...... کاش اگه میشد تجدید نظر میکردین در طلاق

زیرکانه ترین راه برای تسلط بر هر جامعه تحقیر و محدود کردن زنان آن جامعه است زیرا زنان اسیر دیگر قادر نخواهند بود انسانهایی آگاه و آزادیخواه پرورش دهند . سیمون دوبوار
1403

اره عزیزم تا هفت سالگی باید پیش مادر باشن البته اگ بتونی خرجشونو بدی و صلاحیت داشته باشی...

من حسود نیستم فقط میگم گوه میخوری گوه هایی ک با من میخوریو با بقیه ام بخوری!همین زیاده؟؟😳😜😍
دختر هفت سال پسر دو سال

خیر هردو تا 7سالگی حضانتش بامادره

ماماناچه حسی دارید وقتی بچه توشکمتون تکون میخوره باتصورشم قلبم میریزه موهای تنم سیخ میشه دیگه صبرم تموم شده گذشت اون جونیم بچگیم خوشگلیم شدم یه زن بالغ و پخته که هنوز هیچکس بهش نگفته مامان.منم دیگه خسته شدم بعضی شبا برا خودم رویامیبافم خودموحامله تصور میکنم وای که چه حس خوبیه دکترا جوابمون کردن گفتن فقط جنین اهدایی شوهرم دیگه ازسرش افتاده میگه دیگه حس بچه نداره خسته شدم از بس برای بچه خواهر و برادر و خواهرشوهر مادری کردم و خودم یواشکی مادرشون تصور کردم که چه حسی دارم اگه بچم باشه از عمق وجودم براشون مادری کردم ولی اونابه من نمیگن مامان.اونا بعدازچندساعت منو پس میزنن و میگن مامانمومیخام اونجاست که میفهمم من چقدرتنهام چقدر بی کس.راستی اگه بمیرم کی میفهمه من نیستم حسرت خیلی چیزاموند رودلم برای منم بادلای پاکتون دعا کنید تا خدا معجزشو نشونم بده😢😢
دختر هفت سال پسر دو سال

نه هردو تا 7 سال . بعد دختر میره پیش پدر تا 9 سالگی که خودش تعیین کنه کیو میخواد و پسر هم تا 15 سالگی 

زیرکانه ترین راه برای تسلط بر هر جامعه تحقیر و محدود کردن زنان آن جامعه است زیرا زنان اسیر دیگر قادر نخواهند بود انسانهایی آگاه و آزادیخواه پرورش دهند . سیمون دوبوار
1578