2726
عنوان

کمک چرا رانندگی یادنمیگیرم😭😭😭

129 بازدید | 15 پست

خانوما کمک کنید الان10جلسه ست شوهرم بهم یادمیده هنوز گازوکلاج مشکل دارم ماشین لرزه داره تو خیابونم هل میکنم همش

تعداد رای : 0
نظرسنجی
1
0
0%
2
0
0%
خدایا به حق فاطمه ی زهرا (فاطمه زهرای)منم خوشبخت وعاقبت بخیر کن

من پنج سال طول کشید تا یاد گرفتم 😌😌😌

استَغفروا ربَّکم اِنَّه کانَ غَفّاراً یرسِلِ السَّماءَ علیکُم مِدراراً ویمدِدکُم بِاَموال وبنین وَیجعَل لَکُم جَنّاتٍ ویجعَل لکم اَنهاراً؛ از پروردگار خود آمرزش بخواهید که او بسیار آمرزنده است؛ تا باران های مفید و پر برکت را از آسمان بر شما پیوسته دارد و شما را با مال بسیار و فرزندان متعدّد یاری رساند و باغ های خرّم و نهرهای جاری به شما عطا فرماید. (نوح، 10- 12) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برو اینستا یا آپارات طرز کار فنی کلاجو یاد بکیری .بفهمی موقع فشار کلاچ یا گاز چیکار میکنی مشکلت حل م ...

ممنون

2728
چرا؟ 

کلا شوهرا چون ماشین خودشونه استرس میگیرن .چند حلسه با مربی خوب بگیر. میفهمی چقد فرقشه

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
میترسم تنهایی

اصلا نترس من تنهایی میشستم تو کوچه پس کوچه هامون اینقدر میرفتم و میومدم تا یاد گرفتم.بعدم رفتم‌خیابون البته یکی دوبار زدم به در و دیوار ولی بخیر گذشت خداروشکر

الهی گاهی نگاهی🥰
کلا شوهرا چون ماشین خودشونه استرس میگیرن .چند حلسه با مربی خوب بگیر. میفهمی چقد فرقشه

یکی از دوستای شوهرم هست راننده کامیونه خجالت میکشم ببینه یادنمیگیرم بگه خنگه به چندنفریاد داده یه هفته ای البته اونا مرد بودن

یکی از دوستای شوهرم هست راننده کامیونه خجالت میکشم ببینه یادنمیگیرم بگه خنگه به چندنفریاد داده یه هف ...

خب با یکی دیگه بگیر. لا اشنا هم نرو همون استرسش باز اذیتت میکنه.

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
2706