1608
1609
عنوان

کمک چرا رانندگی یادنمیگیرم😭😭😭

113 بازدید | 15 پست

خانوما کمک کنید الان10جلسه ست شوهرم بهم یادمیده هنوز گازوکلاج مشکل دارم ماشین لرزه داره تو خیابونم هل میکنم همش

تعداد رای : 0
نظرسنجی
1
0
0%
2
0
0%
خدایا به حق فاطمه ی زهرا (فاطمه زهرای)منم خوشبخت وعاقبت بخیر کن

من پنج سال طول کشید تا یاد گرفتم 😌😌😌

استَغفروا ربَّکم اِنَّه کانَ غَفّاراً یرسِلِ السَّماءَ علیکُم مِدراراً ویمدِدکُم بِاَموال وبنین وَیجعَل لَکُم جَنّاتٍ ویجعَل لکم اَنهاراً؛ از پروردگار خود آمرزش بخواهید که او بسیار آمرزنده است؛ تا باران های مفید و پر برکت را از آسمان بر شما پیوسته دارد و شما را با مال بسیار و فرزندان متعدّد یاری رساند و باغ های خرّم و نهرهای جاری به شما عطا فرماید. (نوح، 10- 12) 

برو اینستا یا آپارات طرز کار فنی کلاجو یاد بکیری .بفهمی موقع فشار کلاچ یا گاز چیکار میکنی مشکلت حل میشه .البته من مکانیکم و شاید برا شما هم حل بوته 

من مکانیک خودرو میخونم اجزای کل ماشینومیشناسم ذهن تو که جای خود داره  
برو اینستا یا آپارات طرز کار فنی کلاجو یاد بکیری .بفهمی موقع فشار کلاچ یا گاز چیکار میکنی مشکلت حل م ...

ممنون

تنوع بالای محصولات ویژه مادر و کودک با تخفیف های استثنایی در فروشگاه اینترنتی پیلوا  ، 

در هر نقطه از ایران هستید خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید .

1522
1615
میترسم تنهایی

اصلا نترس من تنهایی میشستم تو کوچه پس کوچه هامون اینقدر میرفتم و میومدم تا یاد گرفتم.بعدم رفتم‌خیابون البته یکی دوبار زدم به در و دیوار ولی بخیر گذشت خداروشکر

لاحول ولا قوة الا بالله العلی العظیم  
کلا شوهرا چون ماشین خودشونه استرس میگیرن .چند حلسه با مربی خوب بگیر. میفهمی چقد فرقشه

یکی از دوستای شوهرم هست راننده کامیونه خجالت میکشم ببینه یادنمیگیرم بگه خنگه به چندنفریاد داده یه هفته ای البته اونا مرد بودن

1601
نمیدونم واقعا ناامیدشدم دفه ی آخری گریم گرفت

ای بابا واسه رانندگی گریه .بعد که یاد گرفتی یکم فرض تر شدی خودت خندت میگیره واسه رانندگی گریه کردی. به نظرم رانندگی ماشین یکی از راحت‌ترین کارها تودنیاست.زیاد بخودت سخت نگیر یاد میگیری

Never back down.life is so hard