2737
2734
عنوان

کاربر دختر غرب

| مشاهده متن کامل بحث + 233 بازدید | 31 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام شیوا جون فدات شم مرسی که نگرانم شدی و تاپیک زدی خوبی قشنگم؟❤❤

عهههههه سلام آزاده جوووون خوبی کجا بودی همینطوری رفتی ..اره تاپیک زدم برات نی نی یار امد گفت خودش خاسته

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
آجی چرا رفتی؟😔

خر قلبت خیلی ناراحت بودم ..از شدت ناراحتی دیگه نمیخواستم هیچ وقت بیام ولی باز دلم واسه شما تنگ شد

خوشبختی نگاه خداست😍دعا میکنم خداوند هرگز چشم از شما برندارد😍😍🌹🌹
عهههههه سلام آزاده جوووون خوبی کجا بودی همینطوری رفتی ..اره تاپیک زدم برات نی نی یار امد گفت خودش خا ...

سلام عزیزم خوبی تو😍همین طوری که نرفتم ولی خب برگشتم باز

سلام عزیزم خوبی تو😍همین طوری که نرفتم ولی خب برگشتم باز

اخه چرا مگه چ شده بود کوره خوب کردی

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
2738
خر قلبت خیلی ناراحت بودم ..از شدت ناراحتی دیگه نمیخواستم هیچ وقت بیام ولی باز دلم واسه شما تنگ شد

دردت بالای سرم چرا آخه؟؟

مثلا انقد محڪمــ بغلم ڪنے که ترڪ خوردگےِ های قلبم بچسبه به همـ :)🖤
سارا کجایی تو؟

سلام آجی خوبی دردت بجانم؟

بخشید انقدر دیر جواب دادم بخدا هنوز نرفته 

یک عالمه حرف دارم برات💔

سلام آجی خوبی دردت بجانم؟ بخشید انقدر دیر جواب دادم بخدا هنوز نرفته  یک عالمه حرف دارم برات💔

سلام عزیز دلم خوبی

اگه بدونی چقد هم عصبانیم از دستت هم نگرانت بودم❤

چرا هیچ خبری از خودت نمیدی

سلام عزیز دلم خوبی اگه بدونی چقد هم عصبانیم از دستت هم نگرانت بودم❤ چرا هیچ خبری از خودت نمیدی

آجی ببخشید بخدا جرات نیس گوشی دس بگیرم تازه دو روزه نتم تمام شده بود امروز برام شارژ فرستاد

ببخشید،باش؟؟

2706