2726

من برنامه از دکتر صمدپور گرفتم،بسیار عالیه،با دکتر کرمانی خیلی سال پیش رژیم گرفتم،کم کردما،خیلی خوبم کم کردم اما صورتم داغون شد،رژیمش اصولی نیس،مث همین کالری شماریهاییه که همه تو خونه انجام میدن

من برنامه از دکتر صمدپور گرفتم،بسیار عالیه،با دکتر کرمانی خیلی سال پیش رژیم گرفتم،کم کردما،خیلی خوبم ...

یعنی کالری شماری میده

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب رزیم گشنگی داره،اما رژیم کرمانی دیگه خیلی گشنگی داشت،من خوشم نیومد

آها میخواستم نتی بگیرم پس نگیرم

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
به نظرم نتی از دکتر صمدپور بگیر،من غیر حضوری تو واتس آپ گرفتم خیلی راضی ام

من تمام نرم افزارمو پاک کردم فقط تو وات میده

آها میخواستم نتی بگیرم پس نگیرم

سلام، عزیزم، بهترین کار رژیم درست و اصولیه زیر نظر دکتر تغذیه، یه رژیم سالم باید همه ی مواد غذایی و گروه های غذایی رو توش داشته باشه تا بدنت دچار کمبود و عوارض نشه، من چند وقت پیش رژیم داشتم،. خدا رو شکر، خیلی راضی بودم، لینک کانال دکتر تغذیه مو که ازش رژیم گرفتم برات می فرستم، امیدوارم به کارت بیاد، 🌹

اینم لینکش 👇

Drzahrab@

آدرس کانال :

http://t.me/dietclinicz/