2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

شوخی نداری باهاش؟

من رو کیکش نوشته بودم ماموتی شدیا برا خودت😐

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

من ابان تولد داداشم بود نوشتم:داداشم تولدت مبارک. 

فقط ارزو میکنم باشی و باشی و باشی... بودنت بهترین اتفاق دنیاست❤️

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2714
من ۲۳اون ۲۱‌مجرده دانشجوهم هس همین ی دونه روهم دارم خخ

ب خاطر این ک داداش من کوچیکتره هر سال یه چی واسش پیدا میکنم پرسیدم قصد فضولی نبود ک 😁🤔

بگوووو خدایا شکرت وقتی سه سالم بود بهتریییین کادوی دنیا رو بهم دادی وقتی تو سه سالگی ترو خدا بهم داد از همون روز خوشبخت ترین دختر زمین شدم تولدت مبارک اولین هدیه زندگییییم❤💝

2706