1542
1480
عنوان

واسه تولد داداشم یچیزی بگین بنویسم

111 بازدید | 15 پست

زیرعکسش میخوام بنویسم تولدت مبارک داداش عزیزم انشالله...

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترقشنگم امسال عید روباتوجشن میگیریم انشالله قدمت برامون خیرباشه.بچه ها دعاکنید به خواسته هام برسم هرچندشایدکوچیک باشن یکیش خریدوسایل خونه هست یکیشم دماغموعمل کنم بعدهم اگه خدابخواد  خونه ای که میخوامونصیبمون کنه لطفاازته دلتون برام دعاکنید یه صلوات هم بفرستین ممنونم ازتون مهربونا

دومین قهرمان زندگیم تولدت مبارک

خدایا دارم با آخرین توانم مقاومت میکنم خودت هوامو داشته باش لطفا 🥺 خدای مهربونم لطفا در برابر صبرم منو به بهترین نحو به خاستم برسون آمین 🙏🌺زبان گوشیمو انگلیسی کردم حس لاکچری بودن بهم میده 😁 به زودی تاپیک میزنم و میگم به ارزو هام رسیدم ان شاءالله ،شایدم تاپیک نزنم 🤔🤷‍♀️ولی مطمنم به ارزو هام میرسمخدایا لطفابهترین هاروبرام رقم بزن شکرت  میشه فقط یه بار دیگه بغلت کنم چرا هرچی گریه میکنم برنمی گردی پدربزرگ مهربونم  دلم خیلی برات تنگه دارم با گریه مینویسم  دل تنگتم 😭من به همه ی ارزو هام میرسم ان شاءالله صلوات لطفا❤❤✌  لطفا برای طول عمر همه پدر و مادر ها و پدر و مادر من صلوات بفرستید❤پدر بزرگ قشنگم روحت شاد لطفا برای شادی روح اموات صلوات😘      اگه خونه میخای بزن روی این نوشته  

شکوفه لبخندروی لبات ...سازدنیاکوک خواسته هات... عشق دلیل خنده هات

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه میگن بی خیال شواگه رف غصه نداره....تودلاشون ولی میگن حق داره بیچاره💔

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

کوچکتر یا بزرگتر از شما و چند سال بگو تا بگم

من ۲۳اون ۲۱‌مجرده دانشجوهم هس همین ی دونه روهم دارم خخ

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترقشنگم امسال عید روباتوجشن میگیریم انشالله قدمت برامون خیرباشه.بچه ها دعاکنید به خواسته هام برسم هرچندشایدکوچیک باشن یکیش خریدوسایل خونه هست یکیشم دماغموعمل کنم بعدهم اگه خدابخواد  خونه ای که میخوامونصیبمون کنه لطفاازته دلتون برام دعاکنید یه صلوات هم بفرستین ممنونم ازتون مهربونا
1546

شوخی نداری باهاش؟

من رو کیکش نوشته بودم ماموتی شدیا برا خودت😐

گَ گَ گَ گَدایِه 💁‍♂️ اینم شانسِ مایِه 😒☹***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

من ابان تولد داداشم بود نوشتم:داداشم تولدت مبارک. 

فقط ارزو میکنم باشی و باشی و باشی... بودنت بهترین اتفاق دنیاست❤️

لااااایک نکن دیگه چرا نمیفهمی!؟؟؟؟ درجواب بعضیا ک درمقابل فهمیدن مقاوت میکنن و فقط حرف خودشومو میزنن و مدام ریپلای میکنن میگم: تو درست میگیییی😂
من ۲۳اون ۲۱‌مجرده دانشجوهم هس همین ی دونه روهم دارم خخ

ب خاطر این ک داداش من کوچیکتره هر سال یه چی واسش پیدا میکنم پرسیدم قصد فضولی نبود ک 😁🤔

بگوووو خدایا شکرت وقتی سه سالم بود بهتریییین کادوی دنیا رو بهم دادی وقتی تو سه سالگی ترو خدا بهم داد از همون روز خوشبخت ترین دختر زمین شدم تولدت مبارک اولین هدیه زندگییییم❤💝

شکوفه لبخندروی لبات ...سازدنیاکوک خواسته هات... عشق دلیل خنده هات

قبلش چی بنویسم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1432
ب خاطر این ک داداش من کوچیکتره هر سال یه چی واسش پیدا میکنم پرسیدم قصد فضولی نبود ک 😁🤔 بگوووو خدا ...

ن اونارو گفتم ک باتوجه ب اونابرام پیداکنی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
موزن بینی بگیر 😑

خخ مگه خواستم کادوبدم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1601