2737
2734
عنوان

خانما لطفا بیاین!همسرممممم!!

175 بازدید | 12 پست

سلام دوستان ما پونزده ساله ازدواج کردیم اوایل خوب بود بعد همسرم سر هرچی بحث میکنه دعوا راه میندازه منم سکوت میکنم چون نمیتونم تند باشم . چندساله یاد گرفته قهر کنه قهرم میکنه حرف نمیزنه اصلا با من ولی چیزی بخوام انجام میده یا مواظبمه همیشه همینه منتظره من چندبار برم منت کشی و طرفش تا حاضر بشه حرف بزنه دو روز قبل رفتم منت کشی بغلم کرد و ناز کرد ولی حاضر نشد یه کلمه حرف بزنه! میدونم خیلی بد عادتش کردم ولی اون روز بحث کرد ب بابام فحش داد همش میگه بابات واسم هیچ کاری نکرد واسم توی اداره دولتی هیچ کاری پیدا نکرد بابام طفلی رو زد ب خیلیا ولی نشد دیگه!! فحش ک داد گفتم درست صحبت کن دیگه از همون لحظه قهر کرد!! نمیدونم چ مرمه با اینکه همش توهین میکنه و قهر میکنه تحمل قهرشو ندارم !!شما بگین چیکار کنم که صبور باشم و بی تفاوت یا باز برم منت کشی؟همون شبش که بحثمون شد و دعوا کردیم روز بعدش رفته واسم یه گلوبند خریده اورده رو کمد گذاشته حرف هم نمیزنه!!منم گردنم ننداختم فقط دیروز گفتم زنجیرش کوچیکه دیدم دیروز عصر رفته چند تا حلقه اورده به زنجیرش اضاف کرده!!منم گذاشتمش رو کمد استفاده نکردم!!خیلی وقتا یه حرفی میزمه مثلا میگه تو بفکرم نیستی!!من ک ماراحت میشم میگه تو ک منو میشناسی حرفی میزنم به دل نگیر در مقابلم جبهه نگیر!!شما بگین من چیکار کنم!!

خدایا هزار مرتبه شکرت   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

كاشكي شوهر منم قهر ميكرديم واسم چيز ميز ميخريد هيچ وقتم حرف نميزد والا بوخودا همش غر ميزنه 😁

شمام جداي از شوخي هيچ وقت اجازه نده به خونوادت توهين كنه بالاخره آدم بايد يه خط قرمزايي تو زندگي دلشته باشه

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!
2728

اخلاق شوهرت مثل منه منم گاهی در حد نفرین کردن پیش میرم یا به شوهرم میگم دوستت ندارم نمیخوامت ولی ته دلم هیچی نیست زبونیه ک تخلیه شم. اما کار خوبی نیست بارها شوهرم گفته این کارو نکن خیلی روحیم خراب میشه تا به حال اول برگردم چند روز طول میکشه. من یکم بهتر شدم مخصوصا ک داریم بچه دار میشیم تصمیم گرفتم پیش بچع از این کارا نکنم. نمیدونم با شوهرت صحبت کن بگو نمیتونی تحمل کتی و اعصابت ضعیف شده وقتی بد دهنی میکنه پاشو برو یه اتاق دیگه و کم محلیش کن اما غذا و اینا ب موقع درست کن 

چی بگم عزیزم حس میکنم شوهرت دلش میخواد مثل پروانه دورش باشی....درمورد پدرت هم براش توضیح بده که تلاش کرده ونشده بعد اینکه ما هیچ وقت نباید از کسی توقع داشته باشیم بهش بگو اصلا لطفی کرده تلاش کرده وظیفش که نبوده طلبکارشید از پدرتون...بعدهم آشتی کنیدبابا دنیا ارزش قهرنداره(خودمم چند روزه باشوهرم خرف نمیزنیم قهریم😂)

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ وسعدی واین زبان فرهنگ پرافتخارکهن ما... لطفا وقتی واژه ای جاگرفته در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه در زبانمان خودداری کنیم (مثلا چرا جدیدا به زمان تایم میگید؟به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر مثلا به زبان انگلیسی،عربی،روسی یا...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن ها اما مخلوط زبان ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و...برای آیندگان نیز قابل فهم باشد  

من بعد شش سال اولین بار بود قهر کردم

دیشب آشتی کردیم

فهمیدم زندگی انقدر کوتاهه که نباید حتی یک شب هم دریغ کنیم از خودمون

برو آشتی کن

وقتی گردنبند خریده یعنی پشیمونه شاید بلد نیست بگه

مردا هر کاری دوس دارن میکنن . هر حرفی دوس دارن میزنن اخر سر میگن تو که منو میشناسی عادتم اینجوریه. مثلا شوهر من همیشه میگه ازت متنفرم ، انقدر ازن بدم  میاد .وقتی خیلی ناراحت میشم میگه تو که میدونی من همه چیزم برعکسه وقتی میگم خیلی ازت متنفرم ینی خیلی دوست دارم میگه من مثل دیوی(تو کلاه قرمزی) هستم . همیشه دوس داره حس غیرتی بودنمو بهش نشون بدم یه حرفایی میزنه ناراحتم میکنه که ببینه چقدر روش غیرتیم

2738
واااااااااااااااااااااااااا مگه ادم بخاطر طلا و بدل باید شوهرش و بخواد مهم اینه که رفته خریده از د ...

البته نخریده ها از مغازش اورده برام  

خدایا هزار مرتبه شکرت