2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ادامه حرفامو بخون کاش قضیه همین بود 

مگه تو با رضایت خانوادت با شوهرت ازدواج نکردی؟

آدامسی و آدامسی تو مبصر کلاسی تو امتحان فارسی نمره ی بیست میخواستی حالا که شدی رفوزه دلم برات میسوزه گریه نکن زار زار میبرمت شالیزار میفروشمت ۴ هزار ۴ هزار قدیمی خاک بر سر رحیمی رحیمی بیچاره ۴۰۰ تا بچه داره وقتی میره اداره سر کچلش میخواره 
2738

خلاصه ما با بدبختی ازدواج کردیم.... حالا هم که اومدم سر خونه زندگی خودم بخدا هیجی کم ندارم هرچی دلم بخواد میخرم هرچی دلم بخواد سریع برام فراهم میشه یه عروسی برام گرفت شوهرم که دهن همه باز مونده بود بخدا. اینا رو میگم که بدونید کن از هیچ نذر کم و کسری ندارم. ولی پدرم شده بلای جون من. چند وقت پیش داداشم دعوتمون کرد شام رفتیم دیدم بابامینا هم اونجان به زنداداشم که مثل خواهر نداشتمه گفتم کاش ما رو با هم دعوا نمی‌کردین.

خدایا تا وقتی تورو دارم محتاج هیچ کس نیستم

از لحظه ورود بابام شروع کرد جوری به شوهرم نگاه کرد که انگار داره به قاتل باباش نگاه میکنه انقد متلک انداخت ولی بخدا شوهرم هیچی نمیگف سرشو انداخته پایین جیگرم داشت کباب میشد. شوهرم گفت زهرا جان گوشی من دست توعه لازم دارم. منم گوشیشو دادم یهو بابام گفت خر نفهم! به شوهر من گفت خر نفهم!! 

چرااا چون فقطططط بهم گفته بود زهرا جان بخدا قلبم رو هزار میزد نزدیک بود پس بیفتم شوهرم قرمز شد صورتش گفت حاج آقا با تلوزیون بودی؟ بابام جوری نگاه کرد که یعنی با تو بودم بدبخت 

شوهرم پیش من پیش داداشم مامانم زنداداشم خورد شد شخصیتش بخدا بازم هیجی نگفت فقط به من اسمس داد پاشو بریم. کاش میمردم انقد خجالت زده نمیشدم.

2706