2410
2553

خانوما سلام😢😢ن

اصلا نمیدونم از کجا شروع کنم. یه غم بزرگ تو دلمه استرس داره داغونم میکنه جدیدا دچار سردرد شدید شدم که به تشخیص دکتر میگرن دارم. هر شب تپش قلب و...

شاید باورتون نشه ولی غم.من از سمت خانواده خودمه از پدرم مادرم برادر 15 ساله احمقم که به خودش اجازه میده درمورد شوهرم با پدرم هی حرف بزنه و پدرمو تحریک کنه که به همین رفتارش ادامه بده. 

خدایا تا وقتی تورو دارم محتاج هیچ کس نیستم

7 ماهه که ازدواج کردم با پسری که 7 سال از خودم بزرگتره.تقریبا یک سال و چند ماهم نامزد(عقد) بودیم که فقط چند ماه اولش خوش‌ بود. پدر من 64 سالشه اما بخدا قسم فقط سرش تو زندگی بچه هاشه. اسمشم گذاشته دوست داشتن، نگرانی!! اون از زندگی داداش بیچارم که تا دم طلاق رفتن نزدیک بود یه بچه بی مادر بشه تا آخرش داداشم به خودش اومد ارتباطشو با پدرم یک سال قطع کرد تا آبا از آسیاب افتاد. حالا هم شده نوبت منه بدبخت. شوهرم خوش تیپ خوش قیافه، کاریه، دستش به دهنش میرسه، خونه داره ماشین داره اخلاق داره. فقط تنها چیزی که داره دیابته.... جرمه؟؟ خودش راضی بود که مریض باشه؟ بابام انقدر سرکوفت میزنه بهش هر چند که بابای خودمم دیابتیه!به مدل موهاش گیر میده به طرز لباس پوشیدنش گیر میده به این که چرا سیستم بسته رو ماشین گیر میده. بخدا شوهرم خیلی سرسنگین و خاکيه همه ازش تعریف میکنن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

رابطتونو کم کن

من جای شوهرت بودم اصن خونتون نمیومدم ک بخاد بم ازاین حرفابزنه

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

چی بگم اخه پدرت هم هست نمیتونم حرف دلم رو بزنم 

آدامسی و آدامسی تو مبصر کلاسی تو امتحان فارسی نمره ی بیست میخواستی حالا که شدی رفوزه دلم برات میسوزه گریه نکن زار زار میبرمت شالیزار میفروشمت ۴ هزار ۴ هزار قدیمی خاک بر سر رحیمی رحیمی بیچاره ۴۰۰ تا بچه داره وقتی میره اداره سر کچلش میخواره 
2714

تو به شوهرت انگیزه بده که دوسش داری وبیماریش برای تو مهم نیست حتی اگه نزدیکانت هم بهش گیر بدن بهش بگو تو پشتشی واین روزا میگذره

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ وسعدی واین زبان فرهنگ پرافتخارکهن ما... لطفا وقتی واژه ای جاگرفته در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه در زبانمان خودداری کنیم (مثلا چرا جدیدا به زمان تایم میگید؟به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر مثلا به زبان انگلیسی،عربی،روسی یا...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن ها اما مخلوط زبان ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و...برای آیندگان نیز قابل فهم باشد  

از همون لحظه که عقد کردیم و تا به امروز خداشاهده هر وقت شوهرم میومد به دیدنم بابام متلک بارون میکرد و شوهرم به خاطر من هیچی نمیگف سرشو مینداخت پایین. اون موقع که عقد بودیم یه مشکلی داشتم جزئی احمق بودم گفتم بذار با خانوادم مشورت کنم راه و چاه نشونم بدن.همین که به بابام گفتم شروع کرد معرکه گرفتن. 6 ماه نذاشت نامزدم ببینم کارمون داست به جدایی می‌رسید که تو روش وایسادم گفتم من شوهرمو دوست دارم یا اون یا هیچکس 

2706