2726
عنوان

کی برم سیسمونی بخرم؟؟

624 بازدید | 20 پست

سلام دوستان، من الان هفته 16 بارداری هستم، با توجه به اینکه چندماه بیشتر تا عید نمونده و مامان ها و خودم مشغول خانه تکونی میشیم، به نظرتون کی برم برای خرید سیسمونی؟ 😊باید حتما شکم بیاد جلو بعد بریم بخریم؟؟ 😉🤣

من اواسط هفت ماه بود رفتم

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من اواسط هفت ماه بود رفتم

وای چه طاقتی داشتی عزیز👌❤️شکمت جلو اومده بود اذیت نمیشدی بخوای بگردی؟؟؟ من آخه الان تا کمی زیاد راه میرم میافتم به لکه بینی، بعد ماه هفت من میافته به اسفمد که همه کلی کار دارن و همه جا شلوغه

ازمن میشنوی هرچه زودتربخر ک نیفته دم عید گرونترهم میشه.من خودم تازگیا خریدم همرواز ی مغازه نرفتم بگیرم خودموخسته کنم.افتادم تو هفت ماه

ندیدم در جهان بهتر ز مادر...سروجانم همه بادا فدایت❤

جواب آزمایش سل فری هم هنوز نیومده که جنسیت قطعی معلوم بشه، توی غربالگری اول گفتن پسره،دو روز پیش توی سونو گفتن دخمله🤣والا این آزمایشگاه ها تا جواب تست ژنتیک رو بدن من یه بار میزام 😩بیش تر از دو هفته است منتظرم

سه ماهه دوم خوبه چون بعدش سنگین میشی من الان پشیمونم نخریدم چون کمر درد شدید گرفتم نمیتونم راه برم.

آره والا عزیزم ،منم دقیقا از همین موضوع میترسم، به خصوص که گودی کمر خیلی خیلی خیلی شدید و زیادی دارم، اصلا یه چی میگم یه چی میشنوی😔

آره والا عزیزم ،منم دقیقا از همین موضوع میترسم، به خصوص که گودی کمر خیلی خیلی خیلی شدید و زیادی دارم ...

پس شروع کن دیگه. کمر درد خیلی بده مخصوصا اگه بچه پسر باشه شکم تیز میشه و ب کمر بیشتر فشار میاره. من تنبلی کردم یکم هم دستم خالی بود الان ورم کردم تمام بدنم هم درد میکنه بزور قدم برمیدارم. حالا شما ایشالله مثل من نشی ولی دیگه تا اخر این ماه شروع کن

2706