2703
2553
عنوان

شوهرم منو نمی بخشه😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 3134 بازدید | 42 پست
دو جا رفتم صافکار پیدا نکردم 😥😥

من ۴ بار زدم اینور اونور یه بار چراغش بود بردم خودم درست کردم یه بار سپرش بود اصلا خودم ندیدم شکسته شوهرم ماشینو برده بود بیرون سپر کنده شده بود افتاده بود بیرون😂 ناراحت شده بود چرا نگفتی بهم تصادف کردی یه بار زدم به یه پرایدیه کارت ماشینو دادم بهش تا یه مدت به شوهرم نگفتم اوووو بخوای خورده ریزاشم حساب کنی خیلی میشه

من ۴ بار زدم اینور اونور یه بار چراغش بود بردم خودم درست کردم یه بار سپرش بود اصلا خودم ندیدم شکسته ...

یه بار زدم ۲ سال بهم ماشین نداد میترسم دوباره تحریم بشم وای خدایا یبه دادم برس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین دختر مردا هرچی دنبالش برین معذرت خواهی کنین بدتر دورتر میشن  مغرور تر میشن  به هیچ  وجه حتی اشتباه ازت بوده فهمیدی  سرسری بگیر به شوخی بگیر ....اون خانمها هستن که مردها معذرت خواهی کنن  اون میگیرن  شیفته  و دلداده تمام میشن اوج میگیرن  نامردها برعکس لطف کن دیگه معذرت خواهی نکن اهمیت نده  یبار گفتی کافیه  

قربونت برم در ماشین کامل رنگش رفته 😥😥

میدونم جوری تصادف کردی که مشخصه ولی فکر کن اتفاق بدی نیوفتاده خیلی عادی بگو بهش من تجربه دارم گوش کن به حرفم😁 حتی اگه الان قایمکی ببری رنگش کنی مطمئن باش فروختنی همه میفهمن یه درش رنگ داره

2720
گفتم قبلا کتک زده بخشیدمش

به اندازه ی کافی معذرت خواهی کردی،ایندفعه بگو من بارها رفتارهای تو رو تو عصبانیت به خاطر این که عصبانی بودی بخشیدم با خودم گفتم تو عصبانیت بوده از ته دلش نبوده حتی کتک زدنتو،ولی انگار من باید فقط درک کنم که شما تو عصبانیت رفتارت دست خودت نیست در عین حال خودم تو عصبانیت مواظب حرفامو رفتارم باشم،تو یه اشتباه کردی منم اشتباه کردم من چند بار عذرخواهی کردم ولی تو حتی یه بارم بابت دیر کردنت عذرخواهی نکردی من میخواستم نادیده بگیرم ولی انگار خودت نمیخوای... اینا رو بگو و بکش کنار،هی معذرت خواهی میکنی فکر میکنه حالا چه خبره،البته قبول کن که حرفتم بد بوده،ایندفعه که گذشت ولی دیگه هیچ وقت این حرفو نزن،بدجوری به مردا برمیخوره با این حرف...دیگه عذرخواهی نکن ولی قهرم نباش به زندگی عادیت ادامه بده تا خودش به حرف بیاد،حرف زد باهاش مثل قبل که قهر نبودید حرف بزن دیگه هم این موضوعو کلا پیش نکش،نه دیر کردنشو نه حرفی که خودت زدی...انگار نه انگار اتفاقی افتاده

2714

اشتباهت همینه که بدون واکنش بد اون تو خودت گفتی ببخش حرفم بد بود.مردا اکثرا وقتی کوتاه بیای بدتر جو میدن اگه حق به جانب میبودی اصلا به رو خودشم نمیاورد.دیدم که میگما

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله  خدایا گفتی ناامید نشو منم روی حرفت حساب کردم