2726
عنوان

شوهرم منو نمی بخشه😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 3146 بازدید | 42 پست
من یه بار واسم اتفاق افتاد،با گریه گفتم،گفت اشکال نداره فداسرت کار یه که شده،فک کردم چیکار شده،رفت م ...

گریه نمیاد لامصب جلوش قلدر بازیم میاد دست پیش رو میگیرم پس نیافتم من احمق

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اون اشتباه کرده شما عذر خواهی میکنی؟

کتکت زده

و توهین کرده بخشیدیش?و عذر خواهی هم می کنی؟

به کجا دارن میرسن زنهای ایران

نظرات من صرفا برای صاحب تاپیک میباشد،ریپلای انسانهای بدون مغز یا متعصب  رامشاهده نکرده و پاسخ نمیدهم😊
منم ماشیمپن رو زدم به دیوار پارکینگ نمیدونم چجوری بهش بگم 😥

من اینقدر از اینکارا کردم همیشه هم فکر میکردم شوهرم خیلی عصبانی میشه چندروز استرس میکشیدم پنهانکاری میکردم آخرش که میفهمید میگفت فدای سرت فقط از این ناراحت میشد که ازش قایم کردم

گریه نمیاد لامصب جلوش قلدر بازیم میاد دست پیش رو میگیرم پس نیافتم من احمق

ببین این روش رو شوهر من جواب میده خیلی عادی انگار هیچ اتفاقی نیوفتاده وسط حرفاتون بگو راستی از پارکینگ در اومدنی ماشین خورد به فلان جا اصلا حالت استرس نداشته باش

گفتم قبلا کتک زده بخشیدمش

خوب اینارو به روش بیار

بگو من کتک خوردم بخشیدمت

اما حق اعتراض ندارم و نمی بخشی

نظرات من صرفا برای صاحب تاپیک میباشد،ریپلای انسانهای بدون مغز یا متعصب  رامشاهده نکرده و پاسخ نمیدهم😊
گفتم قبلا کتک زده بخشیدمش

ببین من یه نکته عرض کنم . شما معضرت خواستی کارتو درست انجام دادی اما یهو نخوای عین روشن کردن چراغ همه چی درجا ok بشه وقت بده چرا میگم ؟ 

1- چون با اصرار شما اقا خوشش میاد التماسش بشه بعدا تو اشتباهاتش هم همینو میخواد

2-هیچ وقت نمی فهمی کی حق با تو بوده و یاد نمیگیری مدیریت کنی .

3- هر چیزی واسه مرد زمان میخواد تا باهاش کنار بیاد . 

اموزشهای برنامه نویسی درخواستی

ما زنا اینقد خریم ک زود هر چیزی رو میبخشیم.فراموش نمیکنیم فقط میبخشیم ک تموم بشه.اما اگ پاش بیفته و ی صدم کار خود مردا رو انجام بدیم عمرا اونا ببخشند

خدایا.خودت کیانم رو صحیح و سالم بهم برسون😍
2706