2726
عنوان

رژیم کالری شماری

| مشاهده متن کامل بحث + 227 بازدید | 45 پست
چند وقته عزیزم 

2ماه

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ورزش هم انجام میدید یا فقط رژیم؟من مجازم روزی ۱۳۰۰ بخورم اما زیر ۱۰۰۰ تا میخورم

نه عزیزم

دیسکم پاره اس

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
2728
دوستان چجور کالری شمار میکنید؟؟ 

با برنام زیره 

گروه رزنارنجی 🍁وزن اولیه ۸۲🌹هدف اول ۷۸✔ 🍁هدف دوم ۷۵🍁هدف سوم ۷۳🍁هدف چهارم ۶۸🍁هدف آخر ۶۵ تاریخ شروع رژیم ۱۶تیر 🍁وزن الان ۷۷۶۰۰

[QUOTE=115210903]پس چرا تو خود برنامه زیره ۱۷۰۰تامیتونم بخورم خیلی زیاده [/QU وزنتو ×20کن منهای 100 هرچقد اومد کالریت همونه ورزشو هم وارد برنامه ات نکن 

وزن اولیه:71وزن فعلی67وزن هدفم:60 تا عید 99رژیمم کالری شماریه💗من میتوانم👌👌👌قد161تاریخ شروع:98/9/14
کسی نیست 😪😪😪

کم نکن کالری سوزوندتو فکر کن ورزش و در راه خدا انجام میدی🤗🤗🤗🤗😅من ۶۰۰یا۵۰۰کالری میسوزنم اما کلا حساب نمیکنم 

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
رژيمي ك من گرفتمو بگير منم ميخوام تا عيد ٥٥ بشم بيا اصلا با خودم يه تاپيك ميزنم ثابت هر روز مينويس ...

تاپیک بزن منو هم تگ کن

وزن اولیه:71وزن فعلی67وزن هدفم:60 تا عید 99رژیمم کالری شماریه💗من میتوانم👌👌👌قد161تاریخ شروع:98/9/14
با برنام زیره 

زیره رو نصب نکن خیلی زیاد میزنه کالری رو با مانکن بزن یا کرفس من کرفس و استفاده میکنم 

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪

من بعد زایمانم76 کیلو شده بودم وزن قبل زایمانم 58بود قدم 169. شیرینی کلن حذف کردم. چون بچه م کوچولو و بود و از خونواده دور بودم کسی نبود بچه بسپارم بهش نمیتونستم باشگاه یا پیاده روی برم با اپلیکیشن lose weight in 30days توی خونه ورزش کردم الان 60کیلو شدم. برنج هم کم میخورم ولی همه وعده های غذایی میخورم اما کم. قبل اینکه سیر بشم از خوردن دست میکشم ولی کالری شماری و.... انجام ندادم. 

2706