2726
عنوان

کسایی که سینه دردشون در بارداری قطع شده لطفا بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 139 بازدید | 20 پست
آخی عزیزم مبارک باشه به سلامتی منم همینجوری ام سینه م درد نمیکرد استرس داستم تا هفته 9 هم تهوع نداشت ...

من حدود دوهفته س یعنی چندروز بعداز موعدم تاالان تهوع دارم واز بعضی بوها بیزارم،،اما امروز سینه دردم اصلا قطع شده کلا،،،،معده م هم هی ضعف میره،،و خیلی سرگیجه دارم وخیلی هم بی حال وکسل وبی حوصله هستم،،بنظرت این علائم خبری از جنسیت میده؟ربط داره؟؟؟

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من سینه هام و شکمم درد میکرد مثل دوران پریودی نفخ زیاد داشتم😁۰توی۳ماه هم یکم حالت تهوع داشتم

منم یه کم نفخ داشتم اما الان دیگه نه ندارم،،،موفق باشی عزیزم

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭
2728