2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

آره فقط پاچه میگیرن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
"دوستت دارم”، آن هم خیلی زیاد، اما فکر رفتن که به سرت زد حتی اگر پشیمان هم شدی، برو! دوستت دارم، آن هم خیلی زیاد، اما اگر دلت با دیدن دیگری لرزید، رها کن مرا. دوستت دارم، آن هم بسیار زیاد، اما سال‌هاست که فهمیده‌ام، کسی که به رفتن فکر میکند، از کسی که میرود بی‌رحم‌تر است …دوستت دارم اما اینبار اگه رفتی، برای همیشه برو... یه دردایی واسه سن و سالی که داشتم خیلی بزرگ بود... ولی با همون دردها بزرگ شدم و حلشون کردم! 

چه رمانتیکه😍

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗

میگن

وقتی داری از مشکلات حرف میزنی طرف مقابل انقدر از درد و رنجش میگه که بهت ثابت کنه از تو بدبختره تا ثابت نکنه ولت نمیکنه

وقتی داری از خوشی هات تعریف میکنی طرف مقابل انقدر از خوشبختی هاش میگه که تا ثابت نکنه از تو خوشبختره باز ولت نمیکنه

اینه قصه ی این روزهای ما 

خدایا،مرا آن ده که آن به