1676
1605

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1677

محمود جون همیشه دقیقه

❎ پروفایلمو کپی نکنید😾😒همه منو بااین پروفایل میشناسن🌰🍃  🔶 اگه جوابتو نمیدم فک نکن جوابی ندارم  یا بلد نیستم جواب بدم، فقط نمیخوام با آدمی مثل تو دهن به دهن بشم😒👋😏

لطفا برای تایپیکم این فرش خوشگله؟گزارش بزنید.لایکم کنید براتون صلوات میفرستم

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاله های مهربون،برای سلامتی نی نی کوچولوم یه صلوات میفرستین؟😍
1668

چه رمانتیکه😍

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....😍😍😍😍

میگن

وقتی داری از مشکلات حرف میزنی طرف مقابل انقدر از درد و رنجش میگه که بهت ثابت کنه از تو بدبختره تا ثابت نکنه ولت نمیکنه

وقتی داری از خوشی هات تعریف میکنی طرف مقابل انقدر از خوشبختی هاش میگه که تا ثابت نکنه از تو خوشبختره باز ولت نمیکنه

اینه قصه ی این روزهای ما 

به کسانی که به شما حسودی می کنند احترام بگذارید، زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند؛ شما بهتر از آنها هستید