2703
2553

مثلا طرف یه چهره ی معمولی داره از یه خانواده ی معمولی با درآمد و تحصیلات متوسط ، اخلاقشم یه آدم عادی مثل بقیه هم ویژگی های مثبت داره هم منفی

چی میشه که یهو با یه آدم عاشق پیشه ی متعهد وفادار پولدار و همه چی تموم ازدواج میکنه؟از کجا میارن؟☹😂😂

شانس شانس شانس

به اینا نگاه کنید:😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😶😶

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

والا منم موندم دختره فامیل مون هم زشته هم بداخلاقه باهمه دعوا داره بعد ببین چه شوهری کرده خوشگل خوش اخلاق مدام براش کادو میخره 

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...
2456
2714

ظاهر زندگی دیگران را با باطن زندگی خود مقایسه نکنیم. 

فرزند عزیزم پس کی قرار است بیایی و دل مادر را شاد کنی؟؟این روزها به شدت احساس تنهایی میکنم..گاهی آنقدر دیوارهای خانه به من فشار می آورند که دیوانه میشم...پس کی قرار است شیر خوردنت، تاتاتی کردنت ،بغل شدنت، شیرین زبانی هایت را ببینم؟؟کی قرار است تو اولین کلمه را به زبان بیاوری و من از شدت ذوق هی از تو خواهش کنم که دوباره تکرار کنی؟؟کی قرار است ذوق کردنت برای رفتن به مدرسه را ببینم؟کی قرار است اولین ها را با هم تجربه کنیم؟؟مادر این روزها غریب و تنهاس تو را در زندگی اش کم دارد خیلی کم دارد...به مادر بگو تا کی باید عکسهای بچه ها را با حسرت ببینم؟و یا از شنیدن مادر شدن اطرافیانم بغض کنم؟فقط به مادر بگو تا کی باید منتظر بمانم؟...فرزندم به تو قول میدهم برایت مادر خوبی شوم فقط بیا😔😔 
شاااااانس دختر عمه من شبیه احمدی نژاده ولی یه شوهری گیرش اومده ک کل طائفه ندیدن همچین موردی رو  ...

😂😂😂😂 میگفتین برو چشم پزشکی انگا حالت خوب نیست

من نهایت بتونم گوگولیه بامزه باشم                              چطوری اینقدر داف هستین🙃🙃

بنظرم تمرکزمونو بزاریم رو زندگی خودمون بهتر نتیجه میگیریم تا حسرت زندگی دیگران رو بخوریم

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2706