2726
عنوان

آقا راسته میگن میشه با قانون جذب یه آدمیو جذب کرد؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 229 بازدید | 24 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ژان ژان 💕 تعریف میکنی؟

🙁🙁🙁 

نمیدونم که خودش جذب شد من تلاشی ننمودم 

فک کنم قانون جذبم خیلی قوی بوده 

من نهایت بتونم گوگولیه بامزه باشم                              چطوری اینقدر داف هستین🙃🙃
2728
تکنیک های ذهنی چیان؟

یک سری تکنیک ها که در همه حال قابل اجراست در حقیقت زندگی رو از گذشته و آینده میاره زمان حال و تمرکز میکنی روی نقاط مثبت ، اگر مایل داشتید بعد بیشتر توضیح میدم ، قصد داشتم بک تایپیک بزنم برای این موضوع اما پشیمون شدم چون متاسفانه بحث های دیگه ای اینجا طرفدار داره 

خدایا از تو سپاسگزارم بخاطر تمام حکمتهایت ،مهربانی هایت.  و میدانم مرا میبینی و پشتیبانم هستی .

منم انجام دادم واقعا جواب میده .مدتها به کسی که دوست داشتم فکر میکردم باهم بودنمون رو تجسم میکردم تا اینکه بهم پیشنهاد داد و دوست شدیم البته دوتا نکته اینجا مهمه هست اینکه واقعا از ته دل اون ادم رو بخوای و دوم اینکه به طورمنظم بهش فکر کنی وهراتفاقی که دوست داری بیفته برات رو تجسم کنی.وانرژی مثبت بدی ورهاش کنی یعنی منتظر نتیجه نباشی فقط فکر کنی و دیگه همه چیز روبسپاری به کائنات.