2726

نمیدونم ربط داره یا نه ولی من خیلی وقتا به چیزی فکرمیکنم اتفاق میفته .. بارها شده تو ذهنم به یه پسری فکر کردم بعد چند وقت بهم پیشنهاد داده در حالی که فکرشو نمیکردم 

حالا پریشب یه خوابی دیدم عینش تو دانشگاه اتفاق افتاد ، بعدشم چند روزه به یکی فکر میکنم که منو ندیده تا حالا ، دیروزم داشتم فکر میکردم خوبه برم بیرون ببینمش، 

بعد از دانشگاه اومدم خونه تصمیم گرفتم برم بیرون و در کمال ناباوری اونم بیرون بود و منو دید🤔

به نظرتون واقعا این افکار تاثیر دارن یا تلقینه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اثر دازه خیلی هم موثره ، اما بهش هم توجه کن و هم رهاش کن ،وقتی خواسته ای داری ،برای جذبش بهش فکر کن و تکنیک های ذهنی انجام بده اما نتیجه گرا نباش و رهاش کن تا هر آنچه به خیرت هست پیش بیاد ، من خودم چند ساله از تکنیک های ذهنی استفاده میکنم و معجزه ها دیدم از درمان بیماری خودمو دیگران گرفته تا چندین و چند معجزه ی دیگه در خودم و دیگران

خدایا از تو سپاسگزارم بخاطر تمام حکمتهایت ،مهربانی هایت.  و میدانم مرا میبینی و پشتیبانم هستی .

من با پسر مورد علاقه ام ازدواج کردم ،اون موقع ها جذب و اینجور چیزا زیاد باب نبود ،ولی من خودمو توی خونشون کنارش فرض میکردم و اکثر روزا بهش فکر میکردم و مطمین بودم که میشه ،انرژی های مثبت میدادم

تاثیر داره واسه من خیلیییی پیش میاد..شوهرم همه ش میگه به نظرت من فلان کارو بکنم عاقبتش خوبه...میکه خیلیییی حسات درسته

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2706