2726
عنوان

فسنجونم سیاه نشد چرا

5905 بازدید | 22 پست

من الان از اینترنت درست کردم گردو رو تفت دادم مرغ تفت دادم رب انار ریختم ولی سیاه نشد چرااا 

رازي بين من و پروردگارم هست من قلبم را به او سپردم ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برای من عالیه پیاز تفت میدم بعد گردو تفت میدم بعدرب انارو اب میریزم درو میزارم بعد یک ساعت سیاه میشه بعدش وسطاش مرغو میندازنپم س ساعت میپزه عالی میشه باشعله خیلی کم...باید چندساعت بمونه سیاه شه و ب روغن بیفته 

دوبارکاربریم تعلیق شده  به درخواست خودم جدید نیستم

گردو رو باد زیاد تفت بدی تا حایی که رنگش قهوه ای تیره بشه، رب انار هم اگه قاطی با رب آلوچه اینا باشه باعث میشه سیاه نشه. فقط رب انار اصل و حسابی رنگ رو تیره میکنه. رب آلوچه اینا رنگ ندارن زیاد. برای جا افتادنش هم زمان باید زیاد بدی. 

... ولیکن چاره را امروز زور پهلوانی نیست،رهایی با تن پولاد و نیروی جوانی نیست/در این میدان،بر این پیکان هستی سوز سامان ساز،پری از جان بباید تا فرو ننشیند از پرواز!
گردو رو باد زیاد تفت بدی تا حایی که رنگش قهوه ای تیره بشه، رب انار هم اگه قاطی با رب آلوچه اینا باشه ...

ظهر که میام سیاه میشه به نظرت گذاشتم رو شعله پخش من مرغ هم توشه 

رازي بين من و پروردگارم هست من قلبم را به او سپردم ...

مادرشوهر من یه کفگیر اهنی داره اونو میزاره توش سیاه میشه  بخاطر اهنش هست فک کنم یکی از اقوامشون میگفت قرص اهن میندازه تو خورشت سیاه میشه ...🤔

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍
2706