2726
عنوان

آقایون اینجاسایت خانومای متاهله😠😡

| مشاهده متن کامل بحث + 409 بازدید | 28 پست
درخواست دوستی ها رو همیشه اول چک کن ببین مرد هست یا زن یا مرد در غالب زن 

مرددرقالب زن وچطوری تشخیص بدم😂😂

میگم که کاشکی شاه بودم ...شاه توقصه هابودم....به فکرچاره ای واسه تموم آدما بود...روپشت بوم خونه ها تموموگل می کاشتم...خونه ی فقیر ودارا ناودون طلا میزاشتم...                    فقیراروپول میدادم ....زندونیاروآزاد...هرچی کویرخشکه خودم می کردم آباد...میگم که کاشکی شاه بودم شاه توقصه هابودم...به فکرچاره ای واسه تموم آدمابودم...هرکس به دین وکیش خود...سرگرم قوم وخویش خود...هرکس بااعتقادش...منطق وعدل ودادش...یه گلخونه...یه مِی خونه...سرتموم گذرا...واسه ی تموم عاشقا...واسه ی همه رهگذرا...💖💖💖💞💞💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عضویت این خیلی خوبه اونایی که به من پیشنهاد میدادن کمتر 20 دیقه بودن  🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️اینا چشونه ...

مریضن😏😏

میگم که کاشکی شاه بودم ...شاه توقصه هابودم....به فکرچاره ای واسه تموم آدما بود...روپشت بوم خونه ها تموموگل می کاشتم...خونه ی فقیر ودارا ناودون طلا میزاشتم...                    فقیراروپول میدادم ....زندونیاروآزاد...هرچی کویرخشکه خودم می کردم آباد...میگم که کاشکی شاه بودم شاه توقصه هابودم...به فکرچاره ای واسه تموم آدمابودم...هرکس به دین وکیش خود...سرگرم قوم وخویش خود...هرکس بااعتقادش...منطق وعدل ودادش...یه گلخونه...یه مِی خونه...سرتموم گذرا...واسه ی تموم عاشقا...واسه ی همه رهگذرا...💖💖💖💞💞💞
مرددرقالب زن وچطوری تشخیص بدم😂😂

مشخص میشه از رو تاپیک هاشون . کلا مشکوک بودی قبول نکن من که زن و مرد فرقی نداره کلا دوستی ها رو حذف میکنم   مگر طرف رو زیاد دیده باشم تو سایت و شناخته باشم . 

دخترم همه زندگیمه
2728
خب چرا درخواستشون‌و قبول میکنین؟  حتی اگه زن باشن بازم نباید درخواست هرکسیو قبول کرد!!!

واقعا چراخوب؟🤔

زن یکی مثل منه چرانبایددرخواستشوقبول کنم

مریضن😏😏

😂😂آره دقیقا... فقط اونایی که 1 دیقه از عضویتشون نمیگذره شروع میکنن به درخواست دادن 🤦‍♀️😂😂

کاش نقشه سرزمینم به جای گربه شبیه سگ بود تا مردمانش بجای خیانت “وفا” داشتند 😏 (دوس ندارم از زندگی شخصیم بگم میخاستم بگم الان جزو تاپیکام بود پس اینقد اصرار نکن دوست عزیز 😊) ✨دختر شاه پریون نیستم ✨اگه از غم و غصه نمیگم دلیل نمیشه خوشبختم منم مثل همه ی آدما دیگه مشکلات خودمو دارم حتی بیشتر از شما ✨ادما رو از ظاهر قضاوت نکنین 🙏مرسی اه 🤧
دیده میشه 

چطوری؟

واقعا چراخوب؟🤔 زن یکی مثل منه چرانبایددرخواستشوقبول کنم

زنایی هستن که میگن بیا ل٭ز... دوست داری اینجوری بگن بهت؟

اصلا شاید فامیلت باشه و شناسایی شده باشی و بخواد بیشتر ازت حرف بکشه.. آدم به هرکسی اعتماد نمیکنه که

دوتا 💙پسرام💙 تموم دنیام💋

آخه چرا درخواست دوستی قبول میکنید

مثلا چه چیزی توی پی وی ممکنه یه خانوم ازتون بپرسه که توی تاپیکا نمیتونه بپرسه

اصلا درخواست دوستی به نظرم معنی نداره

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812

گاهي آرامش در نديدن و نشنيدنهاست!!

اصلا به این فکر نکن که دیگران بــرای تو چه فکری می کنند
حتی بـرایت مهم نباشد چطور و چگونه قضاوت می شوی،
کاری که دوست داری و می دانی درست است را بکن و مسیرِ خودت را برو ،
بگذار دیگران هم یاد بگیرند به جــای اینکه زمانشان را به پای ارتباط نابجا  و قضاوت و خیانت ، تلف کنند؛ دنبالِ اهداف و آرزوهایشان باشند.
گاهی تــو به آسیب پذیریِ قــرص جوشان می شوی و آدم ها با حرف ها و قضاوت هایشان مانندِ آب
نزدیکشان که می شوی؛ نابودت می کنند !
لازم است کمی دورتــر بایستی و در سکوت ، کارِ خودت را بکنی.
که گاهی آرامشِ انسان، در همین ندیدن ها و نشنیدن هاست

پس اولا همزمان با درخواست دوستی پروفایل رو چک کنید 

و ثانیا هر کجا احساس ارتباط ابزاری احراز شد ادامه نداده و قطع دوستی نمایید 

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‎‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
💟 

همیشه برام سوال بوده و هست که آقایون تو این سایت که واسه خانوماس و ببشتر راجب بارداریه چی میخوان؟

آیا حاملن مشکل ویار دارن؟پریوداشون مشکل داره؟

مشکل خانواده شوهر دارن؟🤔🤔

خب یه سایت جدا واسه خودتون بزنین ما زنا حتی اینجام امنیت نداریم!

اینکه هیچکس شبیه حرفاش نیست به کنار....چرا هیچکس شبیه عکساش نیست؟!😕
زنایی هستن که میگن بیا ل٭ز... دوست داری اینجوری بگن بهت؟ اصلا شاید فامیلت باشه و شناسایی شده باش ...

😐😐😐🤐🤐🤐🤐