2410
2553

۸۰ درصداینجا خانومای متاهلن  آخه چرابه خانوم متاهل پیشنهاددوستی میدی آیا من کاری کردم حرفی زدم که باعث شده فک کنی من به شوهرم خیانت مجازی می کنم😐

واقعا که😕

میگم که کاشکی شاه بودم ...شاه توقصه هابودم....به فکرچاره ای واسه تموم آدما بود...روپشت بوم خونه ها تموموگل می کاشتم...خونه ی فقیر ودارا ناودون طلا میزاشتم...                    فقیراروپول میدادم ....زندونیاروآزاد...هرچی کویرخشکه خودم می کردم آباد...میگم که کاشکی شاه بودم شاه توقصه هابودم...به فکرچاره ای واسه تموم آدمابودم...هرکس به دین وکیش خود...سرگرم قوم وخویش خود...هرکس بااعتقادش...منطق وعدل ودادش...یه گلخونه...یه مِی خونه...سرتموم گذرا...واسه ی تموم عاشقا...واسه ی همه رهگذرا...💖💖💖💞💞💞

میگم که کاشکی شاه بودم ...شاه توقصه هابودم....به فکرچاره ای واسه تموم آدما بود...روپشت بوم خونه ها تموموگل می کاشتم...خونه ی فقیر ودارا ناودون طلا میزاشتم...                    فقیراروپول میدادم ....زندونیاروآزاد...هرچی کویرخشکه خودم می کردم آباد...میگم که کاشکی شاه بودم شاه توقصه هابودم...به فکرچاره ای واسه تموم آدمابودم...هرکس به دین وکیش خود...سرگرم قوم وخویش خود...هرکس بااعتقادش...منطق وعدل ودادش...یه گلخونه...یه مِی خونه...سرتموم گذرا...واسه ی تموم عاشقا...واسه ی همه رهگذرا...💖💖💖💞💞💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

قبل از قبول کردن درخواست دوستی یه نگاه به پروفایا طرف بنداز 

و درضمن خب لغو دوستیش‌کن‌و تموم همین کاری نداره که

به نام خدا😁 مامان دوتا زلزله ☺ هم‌خیاطم هم آرایشگر😁 آشپزیمم که حرف نداره😊 خدایی خوشبحال شوهرم بهش حسودیم شد☹😁😁😁
2714

این موضوع تعجب نداره
مسئله اینه:
یه عده اینجورین و براشون فرقی نداره طرف مقابل کیه
موضوع خیلی ساده س
شما به چیزهای مهم تر فک کنین زندگی پر از چیزای مهمه ... 

(آقا هستم ) مهربان باشیم، ببخشیم و لبخند بزنیم ... حس خوب قدم زدن در طبیعت رو از دست ندین (بخصوص کوهنوردی)، موسیقی خوب گوش کنین و به کسانیکه دوستشون دارین زنگ بزنین ... در تاریکترین لحظه های زندگی و در عمیق ترین شرایط سخت، اما خدا همیشه هست
کلا نمیفهمن متاهلی یا مجردی فقط میخوان لاس بزنن

ینی چی آخه 😕من کلا کسی روناراحت نمی کنم  درخواست دوستی روقبول می کنم اما مردانه دیگه😐

آخه تاکی به نی نی یاربگیم😑😑

آدم# باشیددیگه...

یکیم به من میگفت چرا حالت خوب نیس شوهرت ناراحتت میکنه گفتم نخیر چون پسرم ازدست دادم شوهرمم دوس دارم همش میگفت بگوچیکارست لغوکردمش..دستم خورده بودقبول شده بود

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 
مردا از زنهای متاهل بیشتر خوششون میاد  اه نکبتااااا😤😤

خاک برسرشون

عضویت این خیلی خوبه اونایی که به من پیشنهاد میدادن کمتر 20 دیقه بودن  🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️اینا چشونه 😑

کاش نقشه سرزمینم به جای گربه شبیه سگ بود تا مردمانش بجای خیانت “وفا” داشتند 😏 (دوس ندارم از زندگی شخصیم بگم میخاستم بگم الان جزو تاپیکام بود پس اینقد اصرار نکن دوست عزیز 😊) ✨دختر شاه پریون نیستم ✨اگه از غم و غصه نمیگم دلیل نمیشه خوشبختم منم مثل همه ی آدما دیگه مشکلات خودمو دارم حتی بیشتر از شما ✨ادما رو از ظاهر قضاوت نکنین 🙏مرسی اه 🤧
قبل از قبول کردن درخواست دوستی یه نگاه به پروفایا طرف بنداز  و درضمن خب لغو دوستیش‌کن‌و تموم ه ...

من بااصل قضیه مشکل دارم خب توکه دوست می خوای صحبت کنی به نظرت آقای محترم میون خانومایی که شوهردارن ونصف بیشترشون حامله ان جای مناسبیه؟😏

من کلی میگم وگرنه لغودوستی زدم درضمن قبل اینکه قبول کنم وقتی تواعلان هاست چطوری پروفایلشوببینم😐

خاک تو سر خاله زنکشون کنن

من شه پولی شیت🌊باوه شت که نار🏖                             دیمه که نارت مه ست وبی قه رار😍                        تاریخ شروع رژیم۱۳۹۹/۱۱/۲۸ قد۱۷۲  وزن شروع۱۰۷😭     هدف اول ۱۰۰🔓☺   هدف دوم۹۵🔓☺   هدف سوم۹۰🔓☺   هدف چهارم۸۵ 🔒😕   هدف پنجم۸۰🔒😕   هدف آخر ۷۵🔒😕                                                                                                                                              💎من فقط به خاطر خودم خوش اندام میشم💎                      خیلی دوست دارم خودم 🤗😍😘
2706