2410
2553

ضرر داره

من دوسال بچه دار نمیشدم،یه روش رفتم که یک و نیم ماهه جواب داد_توسل به حضرت زهرا و امام زمان ع_روش امام باقر ع👈امام باقر (ع) فرمودند: در هر صبح و عصر هفتاد مرتبه ( سبحان الله) ، ده مرتبه (استغفرالله) ، دوباره نه مرتبه (سبحان الله) سپس یکبار استغفرالله بجا بیاور و این آیات را بخوان: اسْتَغْفِرُواْ رَبَّكُمْ إِنَّهُ كاَنَ غَفَّارًا يُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَيْكمُ مِّدْرَارًا وَ يُمْدِدْكمُ بِأَمْوَالٍ وَ بَنِينَ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ جَنَّاتٍ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ أَنهْارًا_ صد استغفرالله بعد از نماز صبح و صد استغفرالله بعد از نماز عشا_نذر به روح شهید سلیمانی_خوردن دمنوش گل محمدی برای کاهش استرس_نماز اول وقت و دل بردیدن از غیرخدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

میشه تازه توبارداریم رنگای بدون امونیاک میشه زدمن خودم اونموقع نمیدونستم دوستمم رفت دکتر س ماهش بود دکترگفت موردی نیس هایلایت کرد عروسی داداشش

دوبارکاربریم تعلیق شده  به درخواست خودم جدید نیستم
2714

عزیزم یکی از دوستام موهاشو رنگ کرده بود بعد زایمانش نوک سینه اش زخم شده بود باهیچ دارویی خوب نمیشد بالاخره یک دکتر طب سنتی بهش گفته بود بخاطر رنگ مو بوده سودای بدنش زیاد شده بوده با کلی دارو خوب شد .اگه اعتقادی به طب سنتی داری این کارو نکن .با اصلاح  کردن وارایش هم خوشگل میشی .بزار برا بعد زایمانت موهاتو رنگ کن .دوستم تا ۲ ،۳ ماه درگیر بود تا خوب شد

یا رفیق من لارفیق له