2733
2734

پسرهایی که منتظرن برن امتحان سه تاشون خودکار ندارن خخخخ

من یه دونه داشتم دا م به یکیشون اون دو تا هنو دارن میگردن ...

چه قدر دل گنده اند اینا آخه

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از دل گنده هم گذشتن 

حالا من چندتا خودکار میبردم

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍

اصلا پسرها یه چیز عجیبی هستن. یه نمونه 7 سالشه رو دارم. اصلا بیخیال. سر صبحی بهش میگم پا کن داری. اگر نداری چی کار میکنی. میگه چند روز پیش از دوستم گرفتم اصلا براشون مهم نیست. حالا من خودم اینطوری باشم فقط حرص می‌خورم

اصلا پسرها یه چیز عجیبی هستن. یه نمونه 7 سالشه رو دارم. اصلا بیخیال. سر صبحی بهش میگم پا کن داری. اگ ...

فک میکردم فقط پسر من بیخیاله 😨ی روز جا مدادیشو حا گذاشته بود من حدودای ساعت ده دیدم تو خونه مونده رسما سکته زدم 

اسنپ گرفتم با بچه کوچیک براش بردم 

رفتم دیدم هنوز خودش نمیدونسته جا گذاشته 😩

2738
فک میکردم فقط پسر من بیخیاله 😨ی روز جا مدادیشو حا گذاشته بود من حدودای ساعت ده دیدم تو خونه مونده ر ...

نه همشون همین هستن. شوهرمم کلا یه کم بیخیال

یه کم. ولی این بچه دیگه شورش رو در آورده. من هم مجبور هستم برام عادی بشه. حتی تا حالا شده بدون کیف میخاد بره. بهش میگم یه چیزیت کم نیست. شما هم حرص نخور. چون تا آخرش باید همش حرص بخوری. بیخیال باش. ببین آخرش چی میشه