1542
1480

شاید بهم بخندین ولی من اوایل ازدواج بعد هر رابطه بیبی چک میزدم😐

البته نه از اشتیاق چون میترسیدم مبادا باردار باشم😶

mayviss هسدم😑این بار به ناحق تعلیق شدم😒تاپیک سیاسی نزنید ک منو قطع میکنن فحش ندید ک منو قطع میکنن کلا آسه برید آسه بیاید چون منووووووو تعلیق میکننبقیرو نه هاااا فقططططط منو قطع میکنن😑

تمام آنچه درباره‌ی هل و عرق هل باید بدانیم

کلیک کنید

کیسه ابت پاره نشه یه وقت   

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
1546
شاید بهم بخندین ولی من اوایل ازدواج بعد هر رابطه بیبی چک میزدم😐 البته نه از اشتیاق چون میترسیدم مب ...

😂😂😂🤣🤣🤣🤦‍♀️

عشق یعنی....❤🧡💜💙یه دوست خُل و چِل مثل خودت داشته باشی.....🥴😝🤪بدونی تا اخرش پای رفاقمون هست.....💋😘🥰
1432
😂😂😂🤣🤣🤣🤦‍♀️

کوفت نخند😂😂😂

mayviss هسدم😑این بار به ناحق تعلیق شدم😒تاپیک سیاسی نزنید ک منو قطع میکنن فحش ندید ک منو قطع میکنن کلا آسه برید آسه بیاید چون منووووووو تعلیق میکننبقیرو نه هاااا فقططططط منو قطع میکنن😑
شاید بهم بخندین ولی من اوایل ازدواج بعد هر رابطه بیبی چک میزدم😐 البته نه از اشتیاق چون میترسیدم مب ...

😂😂😂😂ای جانم

زنی که خرج داره ارج داره                                             بله😚
1396
1547