2726
عنوان

دختر ۱ ساله و گریه های شبانه

9869 بازدید | 41 پست

دخترم یک سال و سه هفتشه. تو روز دختر خیلی خوش خنده و شاد و اهل بازیه اصلا گریه نمیکنه اصلااااا. اسباب بازیاشو میریزه خودش بازی میکنه یا از ما کمک میخواد وعده های غذاییشو کامل هر سه وعدرو میخوره اب میوه در روز میخوره و سه بارم کلا شیر میخوره .از نظر وزن و قدی کاملا نرمال و درشته. ۸ تا دندون داره و اصاا واسه دندوناش اذیت نکرد کامل مستقل راه میره و دستورات و میفهمه و کلمه میگه و اشاره و زبان بدن خوبی داره . شب که میخوابه دو سه ساعت بعد تو خواب شروع میکنه با گریه و  خیلی سخت ارو م میشه گاهی یک ساعت و بعد دوباره نق نق های تو خواب .غر زدن ووول خوردن و گاهی دوباره گریه های کوچیک و بزرگ. خوابمون مختل شده الان دو ماهی هست این وضعیت. شبا شیر نمیخوره شیر شبش کاملا قطعه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کولیک روده داره  فکر میکنم

خدایا به من صبری بده تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و اراده ای ده تا تغییر دهم آنچه را که می توانم و درکی که تفاوت این دو را بفهمم.
2728

دلش درد میگیره خبب

اگر دردم را فریاد بزنم خیلیها از شنیدن صدایش کر میشوند .... من یه مرده ی متحرکم که باید بخاطر دو تا فرشته ی کوچولوم رو پاهام باستم و ناله نکنم .... بخندم ... برقصم .... و هر صبح یه نقاب خوشگل به صورت بزنم تا نه داشتن مادر براشون حسرت بشه و نه چهره ی پدر تو ذهنشون خراب ....
آخه فقط شب؟

کولیک فقط شب اتفاق میفته دارو هم داره براش بگیر 

خدایا به من صبری بده تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و اراده ای ده تا تغییر دهم آنچه را که می توانم و درکی که تفاوت این دو را بفهمم.
کولیک فقط شب اتفاق میفته دارو هم داره براش بگیر 

عزیزم دایمیتیکون و پدی لاکت ماهها استفاده کرد دکتر گفت از سن کولیکش ا۱لا گذشته و علائم کولیک نداره چون اگه درد داشت دلش میگه. میگه اوف اوف. پاهاشم جمع نمیکنه زور نمیطنه 

2706