2726
عنوان

دلم کبابه برا دادشم

701 بازدید | 21 پست

یعنی برا خودش بدبختیه کلکسیون بدبختی و بدشانسی 

یه کار خوب داشت کهبه تحریک نامزدش بیرون اومد تا شغل ازاد دست و پا کنه که نتونست وکلی پولبه باد داد الانم که داره توافقی جدا میشه و کلی بدبختی دیگه شبا که بهش فکر میکنم خفه میشم اخه خدا چرا باهاش اینجوری کرد 

بزرگترین ارزوم ازدواج و سرو سامون  گرفتنشه یهنی میشه اون روزو ببینم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مقصر زنداداشت نبوده    داداشت ب همون سهم مقصر بوده   خانواده تو و خانواده زنداداشت هم مقصر بودن    کاسه کوزه ها رو سر اون بدبخت نشکن فقط

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
😢😢😢

والا بخدا دقیقا این بلا سر داداش منم اومد ادمی ک خونه و ماشین و شغل داشت با تحریک و گوشدادن ب زن احمق و بی سوادش خونه و ماشین و شغلش از دستش رفت کلی بدهی هم برا ما بالا اورد ک خانوادگی متحد شدیم دادیمش.ی بچم موند رو دستش.معتادم شد ک با بدبختی و زجر و همت خانوادگی نجاتش دادیم.پس خداروشکر کن ک اینا چیزی نیست درست بشوا.الان خداروشکر سرکار میره خونه و ماشین داره...

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘
مقصر زنداداشت نبوده    داداشت ب همون سهم مقصر بوده   خانواده تو و خانواده زنداداشت هم ...

اره عزیزم مقصر خودش بود میدونم فقط بیخوابی زده بود به سرم گفتم درد و دل کنم

والا بخدا دقیقا این بلا سر داداش منم اومد ادمی ک خونه و ماشین و شغل داشت با تحریک و گوشدادن ب زن احم ...

اخه داداش من یکم جنم نداره 

دعا کنید براش سریه کاری بره با بابامم نمیشازه هر روز ارزوی مرگشو میکنه بابام

اخه داداش من یکم جنم نداره  دعا کنید براش سریه کاری بره با بابامم نمیشازه هر روز ارزوی مرگشو م ...

خدا بزرگه اونم درست میشه.چرا ارزوی مرگشو میکنه ب پسرش کمک کنه ما دقیقا ۱۲ سال زجر کشیدیم تا درست شد.بجای نفرین استانه تحملشو بالاببره.اونم ی انسانه ک اسیب دیده شما ب دادش نرسید کی برسه؟

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘
2706