1676
1605
عنوان

قیمت طلاااااا😲😲😲😲😲

595 بازدید | 14 پست

۴۷۶       وای چ خبررررههههههه؟😲😲😲😲😲

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

چقد زود از چهارصد تومن رسید ب پونصد!!! 

عصر ۴۷۰ بود    تو طول شب ۶ هم اومده روش

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
1522

من ببرم بفروشم ؟یا قراره بیشتر بره بالا؟؟🧐

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر لاغریم به وقت تولد پسملیم وزن شروع78😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐.         وزن جدید 61.800😍😍😍😍😍😍😍😍😍         هدف فعلا 60 تا ببینم چی پیش میاد 🤗🤗🤗🤗🤗  میگن گوگل تو قیامت به حرف میااااااااااد تمام چیزای که سرچ کردین و میگه🙄🙄🙄🙄🙄گفتم که در جریااااااااااان باشید بترسین از اون روز😂😂😂

خداروشکر طلاهامو خریدم 

گرمی ۴۳۰ خریدم مینالیدم میگفتم تو گرونی خریدم🥴🥴🥴

خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن
برای فروش خریدی؟ 

نه ۴۰۶بودنی پول بود دستمون دادیم طلا یکی دوتاشو دوس ندارم میگن بفروشم بعدا میخرم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر لاغریم به وقت تولد پسملیم وزن شروع78😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐.         وزن جدید 61.800😍😍😍😍😍😍😍😍😍         هدف فعلا 60 تا ببینم چی پیش میاد 🤗🤗🤗🤗🤗  میگن گوگل تو قیامت به حرف میااااااااااد تمام چیزای که سرچ کردین و میگه🙄🙄🙄🙄🙄گفتم که در جریااااااااااان باشید بترسین از اون روز😂😂😂
8
نه ۴۰۶بودنی پول بود دستمون دادیم طلا یکی دوتاشو دوس ندارم میگن بفروشم بعدا میخرم 

قیمت خوبی گرفتی. یعنی گرمی 406 برات تموم شد؟ بنظر من نفروش همش میره برای کارمزد و اجرت و مالیات! ، طلا شاید پایین تر بیاد، اما نفروش

قیمت خوبی گرفتی. یعنی گرمی 406 برات تموم شد؟ بنظر من نفروش همش میره برای کارمزد و اجرت و مالیات! ، ط ...

یکیش برلیان تو اون دو دلم بفروشم یانه 🧐اخه نمیدونم برلیان چطوری حساب میشه موقعه فروش😐 نه گرمی ۴۲۰شد

1
5
10
15
20
25
30
35
40