2703
2553
عنوان

به نظرتون الان واسه خرید دلار دیره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 911 بازدید | 94 پست
نخریم چیکار کنیم عزیزم؟؟ به عنوان سرمایه گذاری هم نیست به عنوان اینه که ارزش پولمون پایین نیاد. وگرن ...

اینا همش شعاره‌

کار خودتو بکن

یادمه علی کریمی یه زمانی کمپین راه انداخته بود گوشی و طلا و ماشین و .... این خرجای سنگین نکنیم همگی متحد شیم😂

گوشی ۶ تومنی رو سال بعدش ۱۲ تومن خریدم !!!

اونی که به کشور ضرر میرسونه با خریدش من و شما نیستیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا پست فطرت ترین آدما اونایی هستن که سرمایشونو با خرید دلار میخوان ببرن بالا خدا ازشون نگذره ان شالله

خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن
اجازه میگیری میای تایپک😂

اخ فدات چقدمهربونی!!من عاشق این اوووف شدم کاش خانوم بود!!!اووووف جان من هروقت بیمارستان شیفت شبم بیکاری خابم نبره میام اینجاسرمیزنم البته جاهای زنونه نمیام 

2720
عزیرم با سرمایت کار دیگ کن با این کار همه رو بدبخت میکنین

عزیز دلم نمیشه با 400 تومن چه شق القمری میشه کرد؟؟ منی که دارم واسه یه کاری پول جمع می کنم و تو این اوضاع بازار  یه میلیونم فردا قدر هزار تومن الان ارزش نداره..... باید دست رو دست بزارم؟؟ تو شهر دزدا باید تو هم دزد باشی. ما چه دلار بخریم چه نخریم میره بالا بالا رفتنش دست ما نیست

2714
عزیزم شما خبزنداری همین ادمای عادی و بدون نیاز میفتن دنبال دلار ک قیمت سر باین فلک میکشه و همه چی گ ...

شما پولتو به ریال نگه دار! 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
واقعا پست فطرت ترین آدما اونایی هستن که سرمایشونو با خرید دلار میخوان ببرن بالا خدا ازتون نگذره ان ش ...

خانم اینجوری نگو دولت ما بفکر مردمش نبود من ماشین فروختم یه هفته بعدش دیگه تو خوابم نمیتونم ببینم که بخرم ،ضررش مال من بدبخت شد که با کم گذاشتن از شکم و مسافرت و کلی قرض یه ماشین خریده بودیم حالا ارزش پولم به فنا رفت مشکل از ما نیست مشکل از دولتمونه

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
واقعا پست فطرت ترین آدما اونایی هستن که سرمایشونو با خرید دلار میخوان ببرن بالا خدا ازتون نگذره ان ش ...

عزیزم این ناله و نفرینا چیه؟؟؟؟ نه اینکه هر سری دلار میره بالا دست مردمه؟؟؟؟ اگه قرار به بازار تقاضا بود که الان هیچکی با این بالا رفتن نمیخره مگه کسی که مجبوره

2706