2733
2734
عنوان

به نظرتون الان واسه خرید دلار دیره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 911 بازدید | 94 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سکه هم مورد فروش ارزشش کم میشه طلا شکسته همه چی ارزشش کم موقع فروش کم میشه. اگه از طلا فروشی هم بخری ...

تو ۲۵ دلار فوقش ۲۵ ۳۰ هزارتومن ضرره بخر عزیزم بزار کنار . نخری ۴۰۰ تومنمت دود میشه میره هوا

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2731

وللا من با تمام پس اندازم یک سکه خریدم که توش یک تومان ضرر کردم  کلی،غصه ام  شد بابام میگه خوبه چند صدتایی سکه نخریدی که داری سکته مکینی،عمرا دیگه ریسک کنم  

به وقت تولد دوقلوها  
تو ۲۵ دلار فوقش ۲۵ ۳۰ هزارتومن ضرره بخر عزیزم بزار کنار . نخری ۴۰۰ تومنمت دود میشه میره هوا

اره خودم واسه باز رو 13 تومن همین فکرو کردم دیروز یهو دیدم شده 13500. ینی از اول که 12500 بود هی به هوای کار امروز و فردا کردم

2738
اونکه بعلع!دوسم طلافروشی داره میگه شدیدمیادپایین تانزدیکای ۱۰میرسه!حواست کجاس نزدیک انتخابات دولت خو ...

بعدش دیگه بالا نمیره ،نمیشه از دوستتون در مورد سکه تمام بپرسید بهم بگید  ممنون میشم

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
نه اصن.به هرکی میخای بفروش.مث طلای مستعمله!!

همون طلای مستعمل موقع فروش ی کوچولو پایین تر میفروشی. تنها جای دنیا که اینطور سرمایه جمع می کنن اینجاس. بقیه جاها پولو تو حساب نگه دارن خودش سرمایه اشونه

2706