2410
2553
عنوان

ناشتا اب گرم خوردن

| مشاهده متن کامل بحث + 61217 بازدید | 41 پست
چی بگم اتفاقی که افتاده من گفتم . جاش سیر بخورید خیلی خوبه پدرم میخوره هم روده معده پاکسازی میشه هم ...

سیرم من شنیدم آنزیم بدی میبره بالا بعضی وفتا

.. کلا هر چی زیادیش بده فقط ی مدت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقات مامان منم خیلی ترش میکنه اسید معده ش زیاده.. صبحا آب داغ و آبلیمو یا آب داغ میخوره ناشتا....

آب داغ خوبه اما آب سرد نه، منظور من آب سرد بود

پر تپش باشه دلی که خون به رگ های تنم داد⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2720
سیرم من شنیدم آنزیم بدی میبره بالا بعضی وفتا .. کلا هر چی زیادیش بده فقط ی مدت

پدر من بخاطر کراتین خونش بالاست و چربی داره . هر ۲ماه ازمایش میدن الان ۲ سال خورده ای که سیر میخوره هیچ مشکلی پیش نیومده دکتر‌ هم تشویق میکرد که خیلی عالیه پاکسازی سموم بدن . صحبت شما قبول دارم هر چیزی ب انداز ش...

مادر بزرگ من الان نود سالشه همیشه میخورد و میخوره.کاملا هم سالم و سر حاله

اره خيلي خوبه سيستم ايمني بدن ميبره بالا سموم بدن رو دفع ميكنه خون رو ب گردش ميندازع    واسه دستگاه گوارش خوبه جلوگيري از پيري و خيلي ديگه.....

برای مشکلات روده و معده اب گرم ناشتا تجویز میشه ، حرف این دوستمونم درباره نرمی استخوان اولین باره می ...

واللع من الان ۱۰ ساله اب گرم میخورم ناشتا تازه کلسیومم در حد خیلی نرماله 😂😂

2714

من طب سنتی خیلی  کار کردم اون که مفید هست یه لیوان حالا یا کمتر آبجوش که کمی  سرد شده بعلاوه عسل هست که بدن رو سم  زدایی میکنه. و کلا کمک بدن هست. واسه ما خانمها که طبعمون سرده آب ولرم و سرد اصلا خوب نیست. خصوصا فصل سرد. به قول شما سردی معده و تهوع میده و کلا بدن رو بهم میریزه. آبجوش بنا به سردی تن شما باید داخلش عسل طبیعی باشه. حالا یکی کمتر یکی بیشتر نیاز داره. من خیلی بیماریهای خودمون رو با همین آبجوش درمان کردیم.    یه چیزی ثابت شده است.

چی بگم رطوبت بدن بالا میبره اب گرم . چایی خالی نخورید 

گلم ۸تا لیوان اب خالی باید در روز مصزف بشه ، به نظرت کدوممون ۸تا لیوان میخوریم ک اب ولرم صبح رطوبتم‌ون اضافه بزنه ، شخصا حتی ی لیوان اب هم نمیخورم ، ۳-۴تا چایی نهایت مایعات مصرفیمه ،

سلام

خرما با اب باعث چاقی میشه

خود اب گرم یا همون اب فاتر به تنهایی و بدون خرما  باعث پاکسازی بدن میشه

خرما به تنهایی رطوبت اضافه بدن رو حذب و باعث لاغری میشه

در ضمن خوردن اب زیاد از نظر روایات مضره(پزشکان امروزی میگن هشت لیوان اب مصرف کنید که اشتباه است با توجه به نیاز بدن)

گناه یعنی خداحافظ مهدی
2706