2726
عنوان

ناشتا اب گرم خوردن

61720 بازدید | 41 پست

بچه ها ناشتا ابگرم خوردن خودشم باخرما ضرر داره ؟یه نفر هست هرروز میخوره معده ضعیف نمیشه باابگرم خودشم ناشتا وهرروز ؟🤔

خدایا داده ونداده ات راشکر

شنیدنم واسه خوب کارکردن روده هاآب گرم خوبه

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دوست من یه مدت میخورد اب گرم ناشتا نرمی استخون گرفت رفت دکتر کلی دعواش کرد که چرا بدون تحقیق کاری ان ...

یعنی چطوری شد.. آخه مامان من هر روز میخوره.. خاله های همسرمم خیلی میگه بخورین

آب ناشتا خوردن ضرر داره، باعث ضعف معده و اسید زیاد میشه، شوهرم با همین آب خوردن ناشتا الآن یک ساله که درگیره معده اش هست

پر تپش باشه دلی که خون به رگ های تنم داد⁦❤️⁩⁦❤️⁩
یعنی چطوری شد.. آخه مامان من هر روز میخوره.. خاله های همسرمم خیلی میگه بخورین

چی بگم اتفاقی که افتاده من گفتم . جاش سیر بخورید خیلی خوبه پدرم میخوره هم روده معده پاکسازی میشه هم لاغر کردن 

آب ناشتا خوردن ضرر داره، باعث ضعف معده و اسید زیاد میشه، شوهرم با همین آب خوردن ناشتا الآن یک ساله ک ...

اتفاقات مامان منم خیلی ترش میکنه اسید معده ش زیاده.. صبحا آب داغ و آبلیمو یا آب داغ میخوره ناشتا....

چی بگم اتفاقی که افتاده من گفتم . جاش سیر بخورید خیلی خوبه پدرم میخوره هم روده معده پاکسازی میشه هم ...

میشه بگی چطور مصرف میکنه

لاغر شده پدر تون

تمام افکار خود را روی کاری که دارید انجام می دهید متمرکز کنید، پرتوهای خورشید تا متمرکز نشوند نمی سوزانند
2706