2726
عنوان

زودی جواب بدین لطفاً تب کودک

| مشاهده متن کامل بحث + 213 بازدید | 33 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کی شربت دادی؟ چهار ساعت گذشته؟

اره گذشته , ساعت یازده 

کاور و سرویس آشپزخونه میدوزم .  پیج اینستا و تلگرام و سروش و باسلام پیج دارم  خوشحال میشم فالو کنید pary_hand_made
خب چرا ساعت سه ندادی دیگه؟ چهار ساعتیه

تبش خوب بود گفتم دیگه شش ساعتی بدم 

کاور و سرویس آشپزخونه میدوزم .  پیج اینستا و تلگرام و سروش و باسلام پیج دارم  خوشحال میشم فالو کنید pary_hand_made
زودتر بزار براش چرا ساعت سه دوباره شربت یا قطره ندادی؟

گذاشتم الان براش ، تبش خوب بود گفتم دیگه شش ساعتی بدم 

اصلا نمیزاره کاری براش کنم کمپرس میزارم رو دستش گریه می‌کنه نمیزاره پاشویش میکنم بدش میاد دیگه فکر کنم با صداش همسایه ها هم بیدار شدن ، فعلا که تو بغلم آروم گرفته 😔

گذاشتم الان براش ، تبش خوب بود گفتم دیگه شش ساعتی بدم  اصلا نمیزاره کاری براش کنم کمپرس میزارم ...

کمپرس اصلا نذار 

کمپرس سرد بدتر می کنه جای واکسنش سفت میشه

کمپرس گرم هم تبشو بالا میبره

فردا ک تبش پایین تر اومد کمپرس گرم بزار

تا ۲۴ ساعت هم ۴ ساعتی استا بده

البته الان شیاف گذاشتی تا ۶ ساعت نه قطره نه شریت نه شیاف 

گذاشتم الان براش ، تبش خوب بود گفتم دیگه شش ساعتی بدم  اصلا نمیزاره کاری براش کنم کمپرس میزارم ...

گلم من پرستار اطفالم

بروفن بهتره تا استامینوفن زودترهم تبشو میاره پایین 

استامینوفن زیاد بدنو مقاوم میکنه  یک ساعت بعد از استامینوفن تبشو چک کن...زیاد هم حساس نباش طبیعیه فقط اینکه اگر تبش پایین نیومد حتما ببرش فوق تخصص عفونی اطفال خدایی نکرده تشنج نکنه 

گلم من پرستار اطفالم بروفن بهتره تا استامینوفن زودترهم تبشو میاره پایین  استامینوفن زیاد بدنو ...

الان براش شیاف گذاشتم عزیز چند ساعت دیگه بدم بهش ؟ بعد بروفن بدم ؟ 

الان براش شیاف گذاشتم عزیز چند ساعت دیگه بدم بهش ؟ بعد بروفن بدم ؟ 

یک ساعت دیگه تبشو چک کن ...حداقل باید چهار ساعت بگذره عزیزم زود به زود نده ...استامینوفن زیاد مسمومیت میاره 

یک ساعت دیگه تبشو چک کن ...حداقل باید چهار ساعت بگذره عزیزم زود به زود نده ...استامینوفن زیاد مسمومی ...

باشه چک میکنم اگه پایین نیاد چهار ساعت دیگه بروفن بدم؟

2706