2410
2553
عنوان

بیایید نقشه واس شوهرم بریزیم

344 بازدید | 11 پست

طلاق میخواد ولی تو دادگاه نمیگ

الان جلسه ازدواج مجددشه

پیش قاضی چی بگم متوجه شه اون ناسازگاره

مثلا بگم تمکین میکنم میرم سرزندگیم از اولشم تمکین بودم اما این اقا هشت ماهه منو کاشته پاشو کرده تو ی کفش واس طلاق الانم درخواست ازدواج مجدد داده وقتی زنش سازگاره نمیدونم هدفش چیه همش سعی داره طلاق بده و ازدواج مجدد کنه (مثلا برسونم یکیو میخوا)

از دین من میخواد فرار کنه اما من هم دینمو میخوام هم زندگیمو ایشون دنبال ازدواج مجددن اما من همین اقا رو میخوام واس همیشه

چن تا چیز شمام بگید اضافه کنم همش بیوفته گردن اون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

برای کسی که اینطوریه و نمیخواد اینکارا بی فایده است ، ازدواج مجدد ، صیغه راحت میتونه انجام بده ، کی به کیه ، این میخواد تو رو خوردت کنه و عذاب بده

دنیا عین تصورات ما نیست 
2720
برای کسی که اینطوریه و نمیخواد اینکارا بی فایده است ، ازدواج مجدد ، صیغه راحت میتونه انجام بده ، کی ...

کی میخوادش حالا

جلو قاضی بگم نمیخوامش محکومم

عزیزم میخاد یکاری کنه خودت خسته بشی و بزاری و بری . اون اگه تو دادگاه بگه نمیخام زنمو مجبوره مهریه و همه چی بده ولی تو طلاق بخای کل مهریه بهت نمیدن . بگو میخاد اذیتت کنه عذابت بده بگو نقشه داره ایجوری کنه ک ول کنم بدرن هیچی برم ک بره پی عشق بازیاش 

2714
عزیزخیلی رک بهشون بگومن طلاق نمیخوام تودادگاه میگن نصف دارایی های مردکه توزندگی مشترک به دست اورده ر ...

چقد اعصاب خوردیه وقتی زندگیت ب این مرحله میرسه

عزیزم شما تو دادگاه فقط بگو من زندگیمو دوست دارم میخوام زندگی کنم باهاش حرف اضافه هم نزن به هیچ وجه از شوهرتم ایراد نگیر اونجا

شوهرت دو راه بیشتر نداره یا مجبوره برت گردونه خونه یا مهریتو بده و طلاقت بده که در دو صورت به نفعته و خودش ضرر میکنه

اللهم صل علی محمد و آل محمد