2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

داخل آمپولهایی ک ب سر تزریق میشه ماینوکسیدیل میریزن بعضی کلینیکها.ک تا وقتی ک انجام بشه جوابدهیش عالیه تا وقتی ک قطع مصرف بشه مجدد موها شروع ب ریزش میکنن

دوستای گلم اگه ریزش شدیدِ مو ونازکیِ تارمو وشوره ی سر دارید.اگه دنبالِ رویش مجددِ مو هستید ،میتونم کمکتون کنم.روشم کاملاََ گیاهی هست .ارسالِ روغنِ دست ساز ب همه ی شهرها امکان پذیره.برای خرید تماس بگیرید۰۹۰۱۱۸۵۰۳۲۳.ویا ب آدرسِ اینستام @tare_moye_ba_arzeshمراجعه کنید.مزاحمت پیگیری میشه
داخل آمپولهایی ک ب سر تزریق میشه ماینوکسیدیل میریزن بعضی کلینیکها.ک تا وقتی ک انجام بشه جوابدهیش عال ...

عزیزم من برای پوست صورت میگم البته برای مو هم انجام میدن

داخل آمپولهایی ک ب سر تزریق میشه ماینوکسیدیل میریزن بعضی کلینیکها.ک تا وقتی ک انجام بشه جوابدهیش عال ...

مگه اونایی که معتبر هستن داخل آمپولشون چیه؟ اونارو قطع کنن اثرش میمونه؟

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔
مگه اونایی که معتبر هستن داخل آمپولشون چیه؟ اونارو قطع کنن اثرش میمونه؟

داخل آمپولها ویتامینهای موردنیاز مو هست.بعضی جاها ماینو میریزن بعضی جاها ن.ماینو هم ک فاجعه هست برای مو

دوستای گلم اگه ریزش شدیدِ مو ونازکیِ تارمو وشوره ی سر دارید.اگه دنبالِ رویش مجددِ مو هستید ،میتونم کمکتون کنم.روشم کاملاََ گیاهی هست .ارسالِ روغنِ دست ساز ب همه ی شهرها امکان پذیره.برای خرید تماس بگیرید۰۹۰۱۱۸۵۰۳۲۳.ویا ب آدرسِ اینستام @tare_moye_ba_arzeshمراجعه کنید.مزاحمت پیگیری میشه
2706