2726
عنوان

آژیر قرمز تو جلسه خواستگاری

158 بازدید | 5 پست

دیدین وقتی با یکی حرف میزنید یه چیز میگه یهو مغزتون سوت میکشه میگید عه پس منظورش این بود و کلی چیز دستگیرتون میشه..

تو خواستگاری وقتی طرف مقابلم حرف میزنه 

چه نکاتی رو بگه من بفهمم ادم من نیس؟

چه حرفایی خطرناکه و بعدا مشکل ساز میشه 

مثلا یکیش همین منم منم کردنه

:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هیچ کس نمیدونه خواستگاری چیه :/

ولی بدون شوخی اگه مثل منی

که اگه ناراحت شدی حتما باید یکی بیاد منت بکشه و زبون بریزه 

که اکی شی 

این گزینه رو دقت اساسی کن

شاید طرفت عاشق باشه ولی اهل شوخی و محبت و ابراز علاقه نیس انگار هیچی

مارا بجز خیالت فکری دگر نباشد..

عزیزم ببین چه مسائلی واست مهمه

مثلا اعتقاداتش باهات جور باشه

تفریحاتش چیه اهل مسافرت هست یا نه. چون تو اهل تفریح و سفر باشی اون نباشه ممکنه بعدا مشکل و بحث پیش بیاد 

راجب پوششت 

نحوه برخورد خانوادش و حرفاشون هم مهمه. بعضی وقتا خودشون سوتی میدن تو جلسه خاستگاری حالا از استرس فکر کنم 😅 

ببین عصبی بشه چیکار میکنه

اگه تو با خانوادش مشکل داشته باشی چجوری مدیریت میکنه

مدیریت مالیش چطوریه اهل پس اندازه؟ چون آدمی نباید باشه که الکی خرج کنه یا برعکسش بخاد خسیس باشه کلا تو کار پس انداز باشه!!!! خخخخ

من خودم از نت سرچ میکنم یه سری سوال میپرسم که واسم مهمن. 

بعد اگه خوشت اومد و ادامه دادی باید خیلی رو اخلاق و رفتارش زوم کنی آدم خسیسی نباشه. آدمی نباشه که گیر الکی بده به حجاب و این چیزا. یا خیلی مهم اینه که همش کنجکاوی کنه تو گذشتت اینم آزیر قرمزه باید بیشتر دقت کنی اونوقت 

خدایا یهویی همین روزا همه آرزوهامو برآورده کن لطفا. شکرت هزاران بار 🙏 در سخت ترین روزای زندگیم بالای سرم بودی. دلم به خودت قرصه نگرانیهامو میسپارم به تو که قادر مطلقی‌. خدایا سلامتی و دل خوش و عاقبت بخیری برای همه بنده هات و خودم آرزو میکنم. 🙏 درهای رحمت پروردگارم همیشه به روی بندگانش بازه🌹 میشه برای حاجت رواییم صلوات بفرستید. 🙏                                                   همسرم همراه برف زمستانی بیا و غافلگیرم کن. بیا باهم آرامش و خوشبختی و عاشقی رو تجربه کنیم تا وقتی صد و بیست سالمون بشه 😂