1608
1609
عنوان

خانم های عزیز

247 بازدید | 20 پست

توی دوران پریودی میشه قرآن خوند؟؟؟

ممنونم از اینکه اومدید 

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

1522

بله میشه

خیلی دلم میخواست الآن کانادا پیش خانواده م بودم 😔                                                                                                                                                  اما متاسفانه اونام اینجان....😆
بله میشه خوند با وضو

یعنی از روی گوشی موبایل هم با وضو باشم

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  
میشه ولی دست به آیات نزنی و آیات سجده دارنخونی

خیلی ممنون

1432
نه.وقتی بدن نجسه وغسل نداری نگاه کردن به خط قران کراهت داره.میشه خوندبه شرطی که اعضای بدن خط قران رو ...

آخه وقتی حال دلم خوب نیست سوره یس میخونم آروم میشم

1601
آره دیگه.پس چرا آخر دوره غسل میکنی؟

غسل ها مگه نشون میدن ادم نجس هستش پس غسل جمعه یا غسل های مستحبی چین؟

من تو مسائل دینی زیاد وارد نیستم ولی میدونم ک خون جزو نجاسات هست ولی شنیدم ک تو دوران پریودی میشه قران خوند ب شرطی ک دست با ایات برخورد نکنه ولی هیچوقت نشنیدم بگن بدن انسان تو دوران پریودی نجس هست

غسل ها مگه نشون میدن ادم نجس هستش پس غسل جمعه یا غسل های مستحبی چین؟ من تو مسائل دینی زیاد وارد نیس ...

منظورم این نیست که مثلا دستت نجسه.منظورم اینه که چون غسل نداری نگاه کردن به خط قران کراهت داره.

نه عزیزم کتاب قران با وضو باشه ....گوشی عیب نداره 

لطف کردید خیلی ممنون

1578