2733
2734
عنوان

باره سومه که تاپیکش میکنم

162 بازدید | 22 پست

هر وقت نا امید میشم فقط یاد این نشونه ای که برام اتفاق افتاد میفتم البته از نظر من نشونس به نظر شما هم نشونه هست؟ 

امروز یه معجزه دیدم از خودم و خدای خودم خیلی خجالت کشیدم 😔😔 من یه اختلالی دارم دکترا بهم گفتن محاله خوب بشی و مشکلت برطرف بشه،بعد چند وقته خیلی حالم گرفته بود همش با خودم میگفتم ینی اگع من چله بگیرم از خدا بخوام شفای منو بده گوش میده به حرفم اصلا خدا میتونه منو خوب کنه ینی شک داشتم مطمئن نبودم حالم خیلی گرفته بود بعد چند روز پیش خیلی یهویی بدون هیچ تصمیمی به دلم افتاد گفتم بزار یکی از سوره های قران و دانلود کنم صوتی شو بزارم گوش بدم نمیدونم چرا واقعا بین این همه سوره، سوره حضرت مریم و انتخاب کردم ولی دانلود کردم و دو سه روز همش میزاشتم میخوند و من گوش میدادم و کار هامو میکردم و تو ذهنم م این بود که این سوره خیلی سوره مهمی نیس 😔بعد امروز یکی از خانوما تو گروه نماز شب که برای همین نی نی سایته یه پیامی فرستاد شوک شدم واقعا،که ببین خدا چه جوری داشته با تو حرف میزده تو متوجه نبودی

سوره ی مریم را که باز میکنی دنیایی سراسر از شگفتی میبینی...

از دعای حضرت زکریا برای درخواست فرزند در نهایت پیری و نازایی ؛

تا تولد بدون پدر حضرت عیسی و سخن گفتن در گهواره ی او و...

اما نکته ی جالب اینجاست

🌹    ---> قَالَ رَبُّكِ هُوَ عَلَيَّ هَيِّنٌ ۖ  <---

پرودگارت گفت ، این کارها نزد من بسیار آسان است... (سوره مریم آیه ۲۱)

یعنی خداوند شگفت انگیزترین کارها برای ما را، آسان ترین کارها برای خود میداند

و جالب اینجاست این جمله را چندین بار تکرار میکند تا همواره به تو اطمینان دهد که:

آنچه تو سخت و دشوار و محال می پنداری نزد خداوند سختی و دشواری ای ندارد.

❣پس به قدرتش اعتماد کن، بر او توکل کن

بی شک، او تو را به سر منزل مقصودت خواهد رساند...

خیلی حالم خرابه من به قدرت خدا شک کردم ولی ببین خدا چه جوری با من حرف زد 😢

وقتی میخواستم سوره حضرت مریم و دانلود کنم گوش بدم مامانم ازم پرسید چرا این سوره گفتم نمیدونم همین جوری اسم این سوره اومد به ذهنم بار سومم هست که میزارمش اینجا میگم شاید یکی یه چیزی گفت امیدوار شدم دیگه به آخر خط رسیدم هیچ راهی ندارم جز خدا.😔

...... 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

اگه ب دلت افتاده انجامش بده حتما جواب میگیری

واسه من ایت الکرسی ردخور نداشته واسه هرحاجتی خوندم جواب گرفتم توکل کن ب خدا اون بهترین طبیبه

بی من نتوانی این خط و نشان  

من همیشه به نیت کارهام قران را باز میکنم منم معجزه خیلی دیدم خدا دقیقا تو همون لحطه جواب سوالم را تو همون صفحه داده حتی اینده را نشونم داده واقعا بینطیره خدا

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه

معلومه خدا خیلی دوستت داره عزیزم😍

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
2706