2726
عنوان

کاش ب عقب برمی گشتم چ قدر اشتباه کردم 😞😞😔😔😭😭😭😞😞

| مشاهده متن کامل بحث + 331 بازدید | 31 پست

مزایا و معایب تحصیل در موقعیت فعلیت رو در نظر بگیر،البته کاملا منصفانه یعنی با خودت کاملا رو راست باش اگر معایب بیشتر از مزایا بود رهاش کن و از نو شروع کن

من نمی خندم چون خوشحالم، من خوشحالم چون می خندم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از این ک هیچ دوستی ندارم خودم کردم اشتباه این بود از اون خوابگاه اومدم ی خوابگاه دیگه تنها شدم دیگه ...

خب الان مثلا اون‌جا می‌موندی دوست پیدا می‌کردی؟

عزیز دلم شما تا موقعی که حال دلت با خودت خوب نباشه دوست و اینا هیچ کمکی نمی‌تونه بهت کنه...

💙صدا کن مرا... 
فرهنگیان که بهتره میدونی استخدام‌میشی

فرهنگیان خوبه ولی ن ابتدایی ....ن تو شرایط من ب شدت تنهام...دارم دق میکنم همه کار هامون گروه یه من تو این ساختمون بچه های کلاسمون نیستن تنهاااام 😞😞😞

2728

چرا قبل از انتخاب رشته این فکرارو نمیکنین که میرین جای یه بیچاره که نیاز به این رشته و کارش داره رو میگیرید و منعش میکنید از رسیدن به هدفش...

یعنی نمیدونین از ایندتون چی میخواین؟

خوشبینانه و استادانه بیندیشید ، همراه با اعتماد به نفس و یقین، و آن وقت زندگی امن‌تر ، عمل پربارتر ، تجارب و دستاوردها غنی‌تر می‌شوند.
خب الان مثلا اون‌جا می‌موندی دوست پیدا می‌کردی؟ عزیز دلم شما تا موقعی که حال دلت با خودت خوب نباشه ...

اره پیدا میکردم چون اون ساختمون هم کلاسی هامن اینجا تنهام

چرا قبل از انتخاب رشته این فکرارو نمیکنین که میرین جای یه بیچاره که نیاز به این رشته و کارش داره رو ...

ن ابتدایی رو دوست داشتم ولی شرایط بد خوابگاه افسردم کرد 😔😔

ن ابتدایی رو دوست داشتم ولی شرایط بد خوابگاه افسردم کرد 😔😔

خب چه انتظاری دارین فکر کردین بقیه رشتها بچهاش باهم میرن شهربازی؟

کلا همه جا همینه و غربت سخته خاصه برای خانما

سعی کنید دوستای جدید پیدا کنید کتاب بخونین و اینقد سر خودتونو گرم کنید که فکر نکنید به این چیزا

خوشبینانه و استادانه بیندیشید ، همراه با اعتماد به نفس و یقین، و آن وقت زندگی امن‌تر ، عمل پربارتر ، تجارب و دستاوردها غنی‌تر می‌شوند.
خب چه انتظاری دارین فکر کردین بقیه رشتها بچهاش باهم میرن شهربازی؟ کلا همه جا همینه و غربت سخته خاصه ...

دلم دوست صمیمی میخوااااااااااااااااد چرا باید آنقدر تنها باشم چراااااا😞😞😞😞😞😞

دلم دوست صمیمی میخوااااااااااااااااد چرا باید آنقدر تنها باشم چراااااا😞😞😞😞😞😞

کتابخونه

سالن مطالعه ای چیزی نداره دانشگاهتون!؟

جسارتا کجا درس میخونین؟جوری که شما توصیف میکنین حس میکنم کلا ده بیس نفرین جمعا با اساتید

کتابخونه سالن مطالعه ای چیزی نداره دانشگاهتون!؟ جسارتا کجا درس میخونین؟جوری که شما توصیف میکنین حس ...

تو اتاق ده نفریم....خیلی سخته سه تاشون خوبناااا ولی ترن منظورم اینه هم کلاسی نیستیم بقیشون خیلی معذبم دختر های پرو و زبون نفهم .....😞😞

تو اتاق ده نفریم....خیلی سخته سه تاشون خوبناااا ولی ترن منظورم اینه هم کلاسی نیستیم بقیشون خیلی معذب ...

ترم یک ترم شیش ترم هفت منم ترن سه ام...هیچ کدوم هم ترم و هم کلاس نیستیم یکی هست ک اونم اصلا ب درد نمیخوره کلا تو این ساختمون دو سه تا هم کلاسی هست الانم روم نمیشه برم اون یکی ساختمون منت بکشم بگم بیام اتاقتون؟؟؟  😞

2706