2410
2553

ب معنای واقعی کلمه پشیمونم پشیمون .......الان ترم سه هستم هیچ انگیزه ای برای ادامه دادن ندارم حالم از این وضعیت بهم میخوره دلم میخواد بمیرم ....دانشگاه فرهنگیانم ولی چ دانشگاهی .....رشتم ابتدایی ...همش میگم کاش خریت نمی کردم با رتبه دوهزار میتونستم دبیری بخونم ...جو دبیری هم بهتر بود ....

تو این بیابانی ک قبول شدم مجبورم خوابگاه هم بمونم هم اتاقی های بد نصیبم شده ....ترم اول ک بودم اشتباه کردم از ساختمون خوابگاهمون رفتم ی ساختمون دیگه جو این ساختمون خیلی بده خیلی تنهام هیچ دوستی ندارم تک و تنها هم اتاقی هام ب شدت بددهن هستن فقط و فقط یکی شون هم کلاسیمه ک اونم یا خوابه یا تو گوشی ....

خسته ام از این وضعیت ب خدا خیلی داغونم افسرده شدم دوستای دانشگاهم همه ی اکیپن فقط و فقط من تنهام 😔😔😔😞😞😞😞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
اینم بگم الان ترم سه دیگه داره تموم میشه دیگه نمیشه دوست پیدا کرد تا اتاقم و عوض کنم 😞😞

ربطی نداره هرکسی ک دوست محسوب نمیشه

من ترم شیش دوست واقعی پیدا کردم

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
ربطی نداره هرکسی ک دوست محسوب نمیشه من ترم شیش دوست واقعی پیدا کردم

واقعا ؟اخه میدونی دو ترم دو ترم اتاق عوض میکنن راستش روم نمیشه ب هم کلاسی هام بگم بیام اتاقمون.....چون الان اونا ی اکیپ شدن 

2714
اینم بگم الان ترم سه دیگه داره تموم میشه دیگه نمیشه دوست پیدا کرد تا اتاقم و عوض کنم 😞😞

خب دوست نداشته باش. من هم توی چهارسال دانش‌جوییم فقط با دو سه نفر سلام علیک داشتم😂

حتما که نباید با هم‌کلاسی‌هات دوست باشی. حتما نباید بینشون کسی باشه که بهت بخوره...

💙صدا کن مرا... 
آه یه کم خوش‌بین باش. همیشه در حال ناراحتی و غصه هستی... نق نقو نباش بچه جان! الان همه آرزو دارن تو ...

از این ک هیچ دوستی ندارم خودم کردم اشتباه این بود از اون خوابگاه اومدم ی خوابگاه دیگه تنها شدم دیگه هم نمیتونم بدم اونجا😞😞😞

واقعا ؟اخه میدونی دو ترم دو ترم اتاق عوض میکنن راستش روم نمیشه ب هم کلاسی هام بگم بیام اتاقمون.....چ ...

ببین گول اکیپ رو نخور

اونا ظاهرا رفیقن

کم کم با خلق و خوی دیگران آشنا میشی حتی مممنه خدارو شکر کنی ک باهاشون رفیق نشدی

رشتتم خیلی خوبه خیلیا حسرتشو دارن

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
2706