1600
1605

ب معنای واقعی کلمه پشیمونم پشیمون .......الان ترم سه هستم هیچ انگیزه ای برای ادامه دادن ندارم حالم از این وضعیت بهم میخوره دلم میخواد بمیرم ....دانشگاه فرهنگیانم ولی چ دانشگاهی .....رشتم ابتدایی ...همش میگم کاش خریت نمی کردم با رتبه دوهزار میتونستم دبیری بخونم ...جو دبیری هم بهتر بود ....

تو این بیابانی ک قبول شدم مجبورم خوابگاه هم بمونم هم اتاقی های بد نصیبم شده ....ترم اول ک بودم اشتباه کردم از ساختمون خوابگاهمون رفتم ی ساختمون دیگه جو این ساختمون خیلی بده خیلی تنهام هیچ دوستی ندارم تک و تنها هم اتاقی هام ب شدت بددهن هستن فقط و فقط یکی شون هم کلاسیمه ک اونم یا خوابه یا تو گوشی ....

خسته ام از این وضعیت ب خدا خیلی داغونم افسرده شدم دوستای دانشگاهم همه ی اکیپن فقط و فقط من تنهام 😔😔😔😞😞😞😞

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

اینم بگم الان ترم سه دیگه داره تموم میشه دیگه نمیشه دوست پیدا کرد تا اتاقم و عوض کنم 😞😞

ربطی نداره هرکسی ک دوست محسوب نمیشه

من ترم شیش دوست واقعی پیدا کردم

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خستم خسته از تویی ک منو غرق خودت کردی ولی نجاتم ندادی غرق شدم تو دریای سبز چشمات کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
ربطی نداره هرکسی ک دوست محسوب نمیشه من ترم شیش دوست واقعی پیدا کردم

واقعا ؟اخه میدونی دو ترم دو ترم اتاق عوض میکنن راستش روم نمیشه ب هم کلاسی هام بگم بیام اتاقمون.....چون الان اونا ی اکیپ شدن 

اینم بگم الان ترم سه دیگه داره تموم میشه دیگه نمیشه دوست پیدا کرد تا اتاقم و عوض کنم 😞😞

خب دوست نداشته باش. من هم توی چهارسال دانش‌جوییم فقط با دو سه نفر سلام علیک داشتم😂

حتما که نباید با هم‌کلاسی‌هات دوست باشی. حتما نباید بینشون کسی باشه که بهت بخوره...

💙صدا کن مرا... 
1432
آه یه کم خوش‌بین باش. همیشه در حال ناراحتی و غصه هستی... نق نقو نباش بچه جان! الان همه آرزو دارن تو ...

از این ک هیچ دوستی ندارم خودم کردم اشتباه این بود از اون خوابگاه اومدم ی خوابگاه دیگه تنها شدم دیگه هم نمیتونم بدم اونجا😞😞😞

واقعا ؟اخه میدونی دو ترم دو ترم اتاق عوض میکنن راستش روم نمیشه ب هم کلاسی هام بگم بیام اتاقمون.....چ ...

ببین گول اکیپ رو نخور

اونا ظاهرا رفیقن

کم کم با خلق و خوی دیگران آشنا میشی حتی مممنه خدارو شکر کنی ک باهاشون رفیق نشدی

رشتتم خیلی خوبه خیلیا حسرتشو دارن

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خستم خسته از تویی ک منو غرق خودت کردی ولی نجاتم ندادی غرق شدم تو دریای سبز چشمات کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
1601

مزایا و معایب تحصیل در موقعیت فعلیت رو در نظر بگیر،البته کاملا منصفانه یعنی با خودت کاملا رو راست باش اگر معایب بیشتر از مزایا بود رهاش کن و از نو شروع کن

من نمی خندم چون خوشحالم، من خوشحالم چون می خندم 
از این ک هیچ دوستی ندارم خودم کردم اشتباه این بود از اون خوابگاه اومدم ی خوابگاه دیگه تنها شدم دیگه ...

خب الان مثلا اون‌جا می‌موندی دوست پیدا می‌کردی؟

عزیز دلم شما تا موقعی که حال دلت با خودت خوب نباشه دوست و اینا هیچ کمکی نمی‌تونه بهت کنه...

💙صدا کن مرا... 
فرهنگیان که بهتره میدونی استخدام‌میشی

فرهنگیان خوبه ولی ن ابتدایی ....ن تو شرایط من ب شدت تنهام...دارم دق میکنم همه کار هامون گروه یه من تو این ساختمون بچه های کلاسمون نیستن تنهاااام 😞😞😞

چرا قبل از انتخاب رشته این فکرارو نمیکنین که میرین جای یه بیچاره که نیاز به این رشته و کارش داره رو میگیرید و منعش میکنید از رسیدن به هدفش...

یعنی نمیدونین از ایندتون چی میخواین؟

خوشبینانه و استادانه بیندیشید ، همراه با اعتماد به نفس و یقین، و آن وقت زندگی امن‌تر ، عمل پربارتر ، تجارب و دستاوردها غنی‌تر می‌شوند.
1578